Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » El van törve a lábam, nem...

El van törve a lábam, nem tudok sportolni, viszont itthon vagyok és anyu csinálja a fincsi kajákat. Nincsen valami szer ami telítettségérzetet okozna? Nem akarok gurulni mire leveszik a gipszet

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Akaraterő... sajnos mást nem tudsz csinálni, csak kibírni.
2011. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de éhes vagyok.. éhezni meg nem akarok.

eddig nem volt baj, mert mozogtam.

2011. jún. 19. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
egyél több fehérjét kevesebb szénhidrátot és ne nassolj. vacsorára csakis fehérje. így nem szedsz fel semmit
2011. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elször - kaja elött egy órával edd magad tele nyers zöldségekkel (salátának is lehet, ha nincs rajta majonéz vagy tejföl, csak ecet, meg nagyon kevés - max. 1 teáskanál - olivaolaj), akkor utána a hizlalósabbakból nem tudsz sokat enni.
2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Melinda- válasza:
Bírd ki éhes vagy elhiszem.....De egyél olxasmit vagy olyan ételeket vásárolj ami nem hízlal és szolj anyukádnak hogyha lehet amíg le nem veszik a gipszed akkor melőzze az ilyen kaját és ezzel ő is sokat segít ^^ Amugy hogy tört el a lábad??
2011. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!