Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Töltöttem fel képet. Kell még fogynom, vagy elég csak sportolni?

Figyelt kérdés

Már fogytam pár kg-t és szerintetek mehet még le? Vagy álljak be súlytartóra és sok sport? Mit mozogjak? (eddig csak futottam meg néha Réka).

[link]

[link]


172 cm vagyok egyébként, hány kg-nak tűnök?


2011. okt. 8. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Combból még pár centi lemehetne. Szerintem olyan 75 kg körül lehetsz.
2011. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

70 körül lehetsz, és a combod picit vastag, de ha fogysz még, akkor is vastagabb lesz a felső testhez képest.

Feszesíts rajta kicsit, és jó lesz, összességében nem rossz. (Hülyeség ez a számozgatás, de ha mondjuk 10-ből kéne mondani, akkor kapsz egy 7-et:-) De lehet, hogy melltartóban több látszana, a felső testedből nem sok mindent lehet kivenni.)

2011. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
mellben gyenge de azért jó:D
2011. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát jah, a felsőtestemen már nem maradt semmi zsír, meg mell sem, alul meg :D csak már egy ideje stagnálok, úh nem tudom, tudom-e még ennél lejjebb vinni. amióta az eszemet tudom, sose voltam még ilyen vékony...
2011. okt. 8. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem ius kb ilyen az alakom és kiderűlt h anorexiás vagyok mert én már semmitem eszem szinte :(...........
2011. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én nem vagyok anorexiás, és nem is leszek :) nagyjából meg vagyok vele elégedve, a fiúknak tetszik, csak combból kéne még leadni, ejj :/

utolsó válaszoló: neked meg pszichológus, de tényleg, szerintem egy ilyen alakot nem kell takargatni/szégyellni, vagy nincs igazam?

ok, nem egy modell alkat, de szerintem átlagos. + azoknál a csontbőr anorexiásoknál tuti jobb.

2011. okt. 8. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon ne fogyj már, nem jó a botsáskaláb sem. Futás szokott segíteni combra,ha már mindenképp le akarsz adni
2011. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
tipikusan az az alak, amire ráférne heti 2-3* 1,5 óra rendszeres, intenzív, teljes testet átmozgató sport + heti min 2 óra súlyzós edzés
2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
combbol es hasrol fogyhatnal meg par kilot. tovabbi dieta es sport
2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
20.57: és mi lenne az a rendszeres, mindent átmozgató sport? :) A futás oké, fogyi előtt 3 km ment le lihegve most meg már 10 is lazán :)
2011. okt. 8. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!