Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mégis sportolni?

Hogy tudnék mégis sportolni?

Figyelt kérdés

Diétázom, egész jól megy, csak sportolni is kéne hozzá. Leírom egy átlagos napom:

kelés reggel 6kor

7-8ig utazás egyetemre

8-18 órák, közte van néha 1 óra lyukas, de akkor nem tudok hazamenni, akkor szoktam ebédelni

18-20 mostanában szakdolgozatírás benn az egyetemen

20-21 utazás, de van hogy bevásárolok, akkor +1 óra

21-23 tanulás, most van a zéháidőszak


1. semmi időm nincs magamra. nem mozogni, bármit csinálni!

2. a barátommal heti 1x tudok találkozni a hülye napirendem mellett

3. volt, hogy kardióztam otthon éjszaka, de egyszer elájultam (gondolom fáradtság, 4-5 órákat alszom hónapok óta), és azóta nem próbáltam

4. imádok futni, de rossz a térdem, így csak a margit szigeten lehet, az meg 1 óra oda, 1 óra futás, 1 óra vissza... csak hétvégén megoldható.


ha hétvégén többet mozgok, akkor kompenzálhatom? bármi tanács?


2011. okt. 12. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi az étrend?
2011. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1500 kcal, 180g ch, 100g fehérje, +amennyi marad, zsír. Reggel zabpehely, napközben szendvics sok felvágottal, gyümölcs, este csirkemell párolt zöldséggel, fehérjeturmix
2011. okt. 12. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy írtad, hogy elájultál. Így nem tudom azt mondani, hogy este tanulás után még kezdj neki, mivel az senkinek se hiányzik, hogy újra elájulj.

Talán annyit tehetsz, hogy hamarabb kelsz föl reggel, és taposógépezel egy 20 percet. De gondolom így is hamar kelsz. Ha egész nap rohangálsz, akkor biztos elhasználod a bevitt kalóriákat, szerintem nem lesz gond.

Hétvégén feküdj rá erre a sport témára, és akkor, ha épp nincs zh időszak:)

nem lesz ott gond:)

2011. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!