Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg minél gyorsabban a csípőmre lerakódott zsírpárnácskáktól?

Figyelt kérdés
És mind ezt úgy hogy máshonnan ne nagyon fogyjak? A combjaim a karom és a hasam számomra tökéletesen megfelel, csak nagyon kellemetlen hogy nem vehetek fel egy csinosabb nyári ruhát, vagy csípőnadrágot mert olyan mintha kifolynék belőle. Elég sürgős lenne a dolog. Életemben nem fogyóztam még, nem is vettem észre hogy probléma van a testemmel, míg a mostani párom viccesen nem közölte pár hónapja, hogy nicsak neked úszógumid van. Máig ezzel cukkol.. neki vicces, de nekem már kevésbé... Lassan már ha tükörbe nézek is csak azt látom. Úgyhogy tanácsokat kérnék, kinek hogy sikerült a legnagyobb eredménnyel és legkisebb időn belül leadni azokat a plusz kilókat? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Csípőre vagy derékra? Nekem a derekamon és egy nagyon kicsi a hasamon van. Fél évig jártam aerobikra, de nem segített semmit. Mostmár csak futni szoktam, és nem zsíros ételekek eszek. Remélem beválik..:)
2011. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csípőmön. A futást meg az étrend változást én is bekalkuláltam. Nehéz lesz lemondani a hamburgerről meg pizzáról..:/ Hát remélem sikerül neked is! Kezdem azt hinni, hogy nincs semmilyen gyors megoldás...
2011. júl. 4. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és igen, a hasamon is van egy kis felesleg...De örülnék is neki ha csak ennyi lenne...:)
2011. júl. 4. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én is sok szerencsét kívánok Neked! Még van több, mint 2 hónapom, hogy leadjam ezt a pár kilót:-)
2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a futás a súlyzók és az ésszerű életmódváltás egyszer s mindenkorra levakarta onnan a zsírt:))) Pedig alul vaskosabb tipus vagyok és alacsony is:) ) Ja és mégvalami!! CSAJOK!!! NE FÉLJETEK A SÚLYZÓKTÓL!!!!!! Mióta "megtanultam" a súlyokat használni olyan testem lett amiről még álmodni sem mertem!!! De ez egy nagyon lassú folyamat én évekig tanultam helyesen futni,súlyzózni,enni......megérte!!! Most sokkal jobban nézek ki mint bármikor máskor. Hatalmas akarat,kitartás és ÖNFEGYELEM kell a dologhoz. Ha megtanulsz helyesen élni soha többet nem lesz gondod a súlyoddal:) Nem a villámdiétákban,kúrákban kell hinni! Csak okosan:)
2011. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és még valami!! Olyan nincs,hogy csak innen vagy onnan. összkép van!! Mikor belenézel a tükörbe ne a hasad vagy a feneked nézd hanem magadat egyben!!! Cél legyen az egészséges,definiált test amire jó ránézni! Össz. munka van nem egyéni:))
2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Két dolgot tehetsz a jelenlegi helyzetedben:

1. elfogadod, hogy ilyen a testfelépítésed, a szervezeted a felesleges tápanyagot (szénhidrátot, zsírt, stb.) oda teszi le

2. DIÉTA! ami eredményt fog hozni, és mellé aerob edzés+súlyzózás

3.a párod valószínűleg azért cukkol, mert szeret, ha zavarná, akkor vagy baszogatna (más értelemben), vagy kiabálna, épp ezért ne kapd el a labdát!

2011. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
JA! Amit elfelejtettem, hogy a szervezet nem tud arról, hogy te most csípőről akarsz fogyni, de hasról nem, ő onnan fogja a zsírt "felzabálni" ahonnan ő szeretné. Ez sajnos ilyen.
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!