Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg...

Hogyan szabadulhatnék meg 30kg plusz súlytól?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és szörnyen érzem magam a bőrömben. Jó lenne hogy ha 1 év alatt le tudnám adni. De hogyan? SEGÍTSETEK!
2011. aug. 2. 10:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
3kgtól egy év alatt könnyen meg lehet szabadulni, az 2,5 kg havonta. Folyamatos diétával és sporttal nem lesz nehéz.
2011. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha simán felét-harmadát eszed az eddigi helyett,akkor te is lefogysz,én ezzel a módszerrel idén már 11 kilót adtam le,ja és semmi ugribugri nem volt
2011. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Diéta kell és teljes testes edzés
2011. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Először is szeretnék gratulálni ahhoz,hogy nem "adjuramistenderögtön" akarod ezt a 30 kilót eltüntetni.Ez a hozzáállás már egy jó kezdet.Én például fogytam le úgy hetente 1,5-2 kilót,hogy csak a péksütit,a cukros üdítőket,és az édességeket hagytam el,és akkor még csak nem is mozogtam.Nem hiszem,hogy rögtön drasztikus diétával+tornával kell kezdeni.Csak fokozatosan.
2011. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? 17 évesen 30 kg felesleg nagyon ritkán van zabálásból. Amíg nincs papírod arról, hogy egészséges vagy, nem fogsz lefogyni. Ha beteg vagy (hormonzavar, pajzsmirigy), azt kezelni kell, különben csak folyamatos kudarcok érnek, akárhogy éhezel. (Persze nem is szabad éhezni.)
2011. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megfelezed minden adagodat és napi 1 órát edzel.
2011. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

mármint fél év alatt havi -2 kg ra lassult de kezdetben heti -4 volt .. viszont én most 50 kg vagyok és ilyen kor már nagyon lassú a fogyás..és még valami ..lesz oylan mikor azt látod hogy híztál ( a mérlegen ) DE TE NEM HÍZHATTÁL HISZ SOSEM ETTÉL TÖBBET.. ez A Napok előtt van .. csak a szervezeted tartja vissza a vizet ne ijedj meg ..miután vége megint felgyorsul egy kicsit a fogyás =)

2011. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jah ne zabálj annyit figyeld a kalóriákat és mozogj!!!!
2011. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megint az előző ..feltéve ha lány vagy ...és kérem elnézni a gépelési hibáimat !=)
2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:25ös miért kell mindehol hülye tanácsokat adni? egyen zacskós szarokat?? Persze-.- meg fogyózzon csokival,meg chipszel és hambival^^ Kedves kérdező,annyi a titka,hogy napi5x-i étkezés( ha neked ez nem jó,akkor alakítsd a saját igényeidhez) és fokozatosan állj le a szemetekről..ne vonj meg maagdtól hirtelen mindent,mert annak falás lesza vége,de azért nem kell napi 4 túrórudit befalni..:) Sok sikert! Hajrá
2011. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!