Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Falási rohamok törnek rám és...

Falási rohamok törnek rám és utánna. Nem tudtam kontrolálni a doki irt fel nekem Reduktil 10 mg-ost, jó volt egy darabig de most újra előjöttek, szörnyen érzem magam. Írasak fel erősebbet? Kérlek valaki adjon tanácsot.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt valahogy csak lehetne kontrolálni.. rámis jönnének falási rohamok ha nem látnék mértéket! Meg próbálj legalább olyanokat ha nem birod ki ami nem hízlal. Hameg van ilyen betegség akkor olvasgass rolla neten valami csak kiválta pl unalom vagy más.
2009. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mi ez a betegség BULÉMIA.
2009. márc. 30. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem írtad le. Amúgy azis egy olyan dolog hogy ha nem zabálnál be nem lenne lelkifurdalásod..vagy nem lenne gyomorrontásod. Tudod mérték a kulcsszó..
2009. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, akinek nincs ilyen problémája, könnyebb azt mondani, hogy "csak meg kell állni". Én is ezt hallgatom a családomtól, napi szinten, és hidd el, hogy nem egyszerű. Reductilt szedtem én is, két éve fogytam tőle 10 kilót. Nem sokáig tudtam megtartani. Aztán szedtem az erősebbet(15mg), semmivel sem éreztem jobbnak. Elég kellemetlenek a mellékhatásai, fontold meg jól, hogy meddig szeded.

"egy sorstárs"

2009. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem (csak) gyógyszert kellene szedned, mivel ez tüneti kezelés, hanem terápiára járnod, hogy kiderüljön a problémád eredeti oka... unalomból nem lesz az ember bulimiás, és nem ez az a betegség, ami pár bogyótól el fog múlni! keress fel rendes szakembert.
2010. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!