Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogyózok és dohányzom...

Ha fogyózok és dohányzom mellé hamarabb leadom magamról a kilókat?

Figyelt kérdés
eddig azt tettem de mostmár nem dohányzom
2011. júl. 13. 10:50
 1/8 bix ***** válasza:
nem. a nikotin vízhajtó ugyan de a zsír bontásába nem szól bele semmilyen mértékben
2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dohányzás önmagában nem fogyaszt*, de a leszokás hízlal ha függő vagy, minél régebb óta tolod a cigit, annál valószínűbb, hogy az elhagyásával felszalad pár kiló. Ennek egyik oka, hogy cigi helyett pótcselekvésként hajlamosabb kajálni az ember, de ha az étrend marad, a legtöbben akkor is tapasztalnak hízást.


*oké, nálamolyan helyzetekben, amikor alapból "stresszevés" jönne rám, kajálás helyett inkább egymás urán szívom a cigiket, ez az alakom szempontjából hálás, az egészségem szempontjából viszont jobb lenne zabálni...

2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer leszoktál a cigiről, még egyszer a kezedbe ne vedd!

Én is stressz-evő voltam + stressz-cigiző. Mostmár nincs stressz, de a cigi maradt. Nagyon nehéz letenni. Ha neked már sikerült, akkor a legnehezebben már túlvagy. Dicsérd meg magad, és a fogyózás is menni fog anélkül is, hogy cigiznél.

2011. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi hát már 2 hete nem fogtam cigit... :)
2011. júl. 13. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!

Menni fog a fogyózás is!

2011. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. júl. 13. 13:24
 7/8 anonim válasza:
Én nem akarok hülyeséget írni de komolyan mondom amióta picit oda figyelek és ahányszor rá gyújtok mindig el kell mennem WC re. Lehet hogy az anyag cserép picit gyorsítja :)
2011. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:
utolsó: jah csak az edzésteljesítményedet meg nem annyival rontja... mert hogy egy aktív dohányzó nem fog tudni futni anélkül hogy megfulladna azt tutira mondom... nem keveset szívtam én is régen emiatt. szép lassan javult csak a helyzet
2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!