Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le a hasamról...

Hogyan fogyhatok le a hasamról és a csípőmről minél hamarabb? 13/L

Figyelt kérdés
60 kg vagyok és 170 cm. Leszeretnék fogyni, leginkább a csípőmről és a hasamról, de igazából mindenből mehet. Szerintetek mi lenne a legjobb módszer arra,hogy minél hamarabb látszódjon az eredmény? Étrend és torna is jöhet. Nagyon köszi aki segít! (Értelmes válaszokat légyszi!)
2011. okt. 10. 19:19
 1/2 anonim válasza:
89%

Délelőtt ehetsz szinte bármit, ebédet pedig kevesebbet és lehetőleg 2-ig tudd le, és vacsizni pedig még 6 előtt.

És ezek mellett persze mozogj sokat, menj el futni, vagy én tudom ajánlani a norbi féle 1 órás aerobikot mert nagyon fogyaszt. :)

2011. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

13 éves vagy. szerintem esélyed sincs. eleve, nem tudod, de nincsen helyi zsírégetés (most már tudod). úgy fogyhatsz le csípőről, hasról, ha máshonnan is.

viszont ha fogyni kezdel, akkor vélhetően több kárt okozol magadban, mint haszna lenne. mert 13 éves vagy, és ennyi idősen még nem nagyon képesek a gyerekek normálisan étkezni.

te képes lennél, ha segítenének?

2011. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!