Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A szaunaöv akkor is fogyaszt...

A szaunaöv akkor is fogyaszt ha nem izzadok tőle?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy akkor se fogyaszt, ha izzadsz tőle. Miért kell minden faszságnak bedőlni? Gondolkozz már: mitől fogyasztana az öv?
2008. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Nem fogyaszt bizony! Egyáltalán nem. Max. méreganyagot ürítessz vele, azzal, h kiizzadod. De ebben sem vagyok biztos. Inkább menj szaunázni, az méregtelenít.
2008. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg semmit nem hat! Én vérig izzadtam tőle,sokat használtam,de semmit nem változtatott! szóval szerintem ahelyett,hogy egy szauna övre dobnál ki pénzt,menj és vegyél egy fogyi gatyát,és menj egy egy jó 25-30 percet futni!Hidd el sokkal nagyobb eredményt fogsz elérni! persze ne egyszer tedd ezt, hanem hetente párszor!!
2008. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%

én is próbáltam a szaunaövet és nálam használt egy hét alatt 6 centi ment le a derekamról és 4 a combjaimról.

mellette persze tornáztam is de nálam külön a torna nem használt.

torna után használtam mindig a szaunaövet és hatásos volt

2008. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%
nekem csak a bőrömet égette meg
2008. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szaunaövvel centiket lehet fogyni nem kilókat tévedés azért ne essék!:)
2008. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!