Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A szaunaöv tényleg fogyaszt?

A szaunaöv tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hájas a hasam, és az lenne a kérdésem, hogy akik használtak már szaunaövet azoknak használt valamit, vagy csak kamu az egész? köszönöm a válaszokat előre is :) és ha használt akkor hányszor kell használni egy nap, stb.
2009. jún. 13. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Kamu az egész.

Persze, ha utána mérlegre állsz, kevesebbet fog mutatni, mert kiizadod a VIZET, NEM a zsírt!

Bőrödnek lehet használ vmit, de fogyni nem lehet vele.

A zsírmolekulák nem képesek "átmenni" a bőr pórusain, mert túl nagyok.

Szóval baromság. Túl egyszerű is lenne az élet és nem lennének kövér emberek, ha tv előtt ülve chipset kajálva le lehetne fogyni egy szaunaöv segítségével...

2009. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

NEM kamu

én fóliázom azzal a tapadós fóliával a hasamat,ami izzaszt és fogytam 6 centit derekamról :] pedig csak most kezdtem

2009. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet! Én mégcsak meg sem izzadtam tőle, viszont a bőrömet összeégette a legkisebb fokozaton is! Úgyhogy van egy eladó szauna övem, ha érdekel. :-)
2009. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Bugyutaság ez a szaunaöv.
2009. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

"NEM kamu

én fóliázom azzal a tapadós fóliával a hasamat,ami izzaszt és fogytam 6 centit derekamról :] pedig csak most kezdtem"


Igen az előbb lett elmondva hogy vizet tudsz kiizzadni zsírt nem. Víztelenítéssel vagy szénhidrátürítéssel "pillanatok alatt" lehet pár centi minuszt produkálni ez első jelentősebb víz vagy szénhidrát bevitelnél.

2009. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!