Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » EASY-FIT nevű táplálék-kiegész...

EASY-FIT nevű táplálék-kiegészítő fogyókúrás kapszula tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat kérnék a termékkel kapcsolatban. (Normális emberi "hangnemben", modortalan, flegma válaszokra nem vagyok kíváncsi! ) Köszönöm.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fehérje inkább reggeli-vacsi. Ebédnél ha mami nem valami zsíros tocsogós kaját csinál, abból eszek egy kis adaggal. És tizórai meg uzsira mehetnek a nyers zöldségek...
2011. aug. 22. 11:21
 12/25 anonim ***** válasza:

nekem kétségem sem volt afelől, hogy utána tudsz járni annak, mit érdemes enni, illetve mi szemét.


a tipp akkor a következő: nézd át egy napi étrended, csak úgy tájékozódás jellegűen (ha ez nem elég, akkor pontosan) miben mennyi fehérje, zsír, ch van. a ch és a zsír, ami nagy energiahordozó (ez így nem tudományos vagy pontos csak Neked ajánlom figyelmedbe) tehát gondolkodhatsz olyanban, hogy kevésbé zsíros sajt, vagy sajt elhagyása. egy két szelettel kevesebb kenyér, vagy a gyümölcscukor bevitelének korlátozása.. ilyesmik.


amúgy heti 0,5-1 kg/hét fogyást írnak egészségesnek, nyilván nagy súlyfeleslegnél inkább az 1 kg/hét megy, később lassul, ezt Te tapasztalod.

nyomj több mozgást, és ha nincs szükséged ennyi élelmiszerre, akkor kicsit egyél kevesebbet (amit fentebb írtam) :)

2011. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! :-) Szerintem ez lesz, hogy pontosan megnézem miben mennyi CH van zsír stb. Jujj csak látnám már az alagút végét... :-DD Pedig ismerősök,családtagok mondják hogy ugyan hol akarsz te már fogyni olyan tökéletes lettél!!! Szerencsére a Zumbától jó feszes is, ez nagyon jól esik, hogy ezt mondják, de van azért még husi és én komolyan úgy gondolom h egy nő akkor nő ha 60 kiló. :-(
2011. aug. 22. 11:36
 14/25 crv válasza:

Én annyit szeretnék hozzászólni ehez hogy ettől tényleg nem fogsz lefogyni kilókat ha nem diétázol meg nem edzel rendesen mellette.de ha ezt is teszed akkor hatékonyabb lesz a zsírégetés a kapszulától.az összetevői viszont jó hatással vannak a koleszterin szintre és a zsírok lerakódására ami jótékony és az is hogy gyorsítja az anyagcserét azzal is hozzájárul a kalóriaégetésben.Nem olyan rossz ez a kapszula de ez TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ!

De ha megiszol egy nap 2-3 bögre zöldteát az is elősegíti a zsírégetést persze edzés meg diéta mellett a leginkább!én így látom ezeket a dolgokat.

2011. szept. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Én már több fogyasztó tablettát kipróbáltam, de nekem az Easy-fit nagyon jól működött! Én fogytam tőle egy csomót.Nagyon elégedett vagyok vele!!!
2011. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

California Health Hun Kft a slim fit készítményt ugyanazzal a szöveggel!!!, marketinggel reklámozza, mindkét terméknek egyszerű összetevői vannak.


[link]


[link]


Össze lehet hasonlítani a szövegeket, szinte beillesztették ugyanazt. 1000ft-tal drágább ez a termék. Nem lennék meglepve, ha a diéta is ugyanaz lenne hozzá.

Itt írja OÉTI száma is van, nos én nem találtam meg, de azért feltételezem, hogy legalább az alapanyagai valósak. Hogy használnak e? Azt nem tudom. Ha mondjuk készítek egy zöld teát, citromot+citromfüvet, megszórom fahéjjal, bio áfonya és ananászlével keverem, máris kész! Persze egyszerűbb egy kapszulát beveni, viszont az előző megoldással pótolható a folyadékbevitel, kicsit olcsóbb. Belerakhatunk gyömbért, szegfűszeget, mindent, ami a slimfitben is van! :)

2011. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Szerintem ezt a terméket csak az húzza le, aki még nem próbálta. Az szerintem ne alkosson véleményt, aki elvből ítéli el a fogyasztó tablettákat. Azok akik a fogyasztó szerektől fogytak le azok szedni is fogják.

Nekem bevált, nekem sikerült!

A többi otthon ülő, a testéért semmit nem tevő véleménye engem nem érdekel!

2011. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ezt a terméket, hanem slimfitet használtam, de elfogadom a véleményedet. Ugyanúgy zöld tea+java, igaz nem ananász meg áfonya, hanem citrom és szegfűolaj, fahéj. Gondoltam egy kalap mind. Nem az volt gond, hogy nem fogytam, csak ezek nélkül is megy. Illetve ára a hatáshoz képest kevés. Oltás és ítélkezés helyett eredményt írj és tiszteld mások TAPASZTALÁSÁT!
2011. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igazad van félreérthető volt. Hatást pont úgy tudnám tesztelni, hogyha nem csinálnék semmit. Heti 2-3kg mindenesetre vicc!
2011. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Énis most néztem ezt az étrend kiegészítőt. Nekem edzés mellé kéne,heti 3 alkalommal járok konditerembe,de szeretnék leadni 6-7 kilót,hogy szebb legyen az alakom. így lenne értelme ennek az easy-fit-nek?
2012. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!