Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » EASY-FIT nevű táplálék-kiegész...

EASY-FIT nevű táplálék-kiegészítő fogyókúrás kapszula tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat kérnék a termékkel kapcsolatban. (Normális emberi "hangnemben", modortalan, flegma válaszokra nem vagyok kíváncsi! ) Köszönöm.
2011. aug. 7. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én is edzés mellé használtam az easy fit-et és gyorsabb volt a fogyás együtt a kettővel.7 kilót adtam le másfél hónap alatt.
2012. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Elkezdtem rendszeresen edzeni járni, mellette pedig használtam az easy-fit-et.Segített a zsírbontásban,az anyagcsere helyreállításában.Többet sikerült lefogynom, hogy szedtem sport mellé az easyt.
2012. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Sokkal hatékonyabb volt a zsírégetés az easy-fit mellett.Én 3 hónapig szedtem,nekem sikerült leadni 13 kilót.
2012. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nálam is jól működött az easy,majdnem 3 hónapig szedtem,10 kilót terveztem leadni,ebből 9-et sikerült is.
2012. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A terhességem alatt sajnos sok fölösleg felszaladt, ugyh utána kezdtem el szedni az easy-t. 2 havi adagot vettem meg,a végére 9 kilót fogytam,többet bírtam mozogni is ,ugyh utána meg tornával tartottam a súlyomat.
2012. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!