Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyógyszerrel lehet...

Milyen gyógyszerrel lehet gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:57
 1/5 anonim válasza:
Adipex Retard
2011. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

C vitamin.

Reggeli, ebéd, és vacsora helyett bekapsz egy szemet, és csak úgy gurulnak le a kilók.

2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


mindenféle drogokkal, amik egy részt mérgezőek, más részt egyszerűen nem figyelsz az étkezésre miattuk :D igaz, hogy minőségi (és mennyiségi) éhezésnél is elzsírosodik a szervezet, de hosszú távon ez a zsír is felhasználódik. egyébként, ezzel is összefügg sokszor a "gyógyszer" használók halála.

2011. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Oxytarmot és 30Days-t szedtem 4 hónapig, és sikerült is leadnom 9 kilót, ami szerencsére azóta sem jött vissza :)De hozzá tenném, hogy azért sportoltam is mellette heti háromszor, szóval azért neked is kell tenned valamit az "ügy" érdekében :)
2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A C-vitaminos tetszik:))) Nem is értem, hogy ebben a 21. században mindenkinek zümzümje lett a fogyás fogyasztószerekkel???
2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!