Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Alcachofa de Laon-nal?

Figyelt kérdés
Működött már valakinek?
2011. szept. 19. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szeretek veled vitatkoni, mert szórakoztat, tudod semmit nem kell komolyan venni. :)

Amúgy az jutyúbí. Háttérismeretnek és tapasztalatnak nevezed más ismeretét és tapasztalatát? Nem bölcs dolog... mondja a fiatalabb taknyos kölyök. Mivel nem vagyok tudós a témában és nem veszem készpénznek más tudós tapasztalatát(itt most nem más tudósnak nevezem magam, de miért nézzem le magam), pl. levegőnél nehezebb tárgy nem repülhet, így marad nekem a filozófia. Ha az epigenetika létező dolog, akkor a bűnözők jogtalanul ülnek börtönben, hiszen nem tehetnek semmiről. Öröklött tulajdonságban nem hiszek, és én abban hiszek, amit megtapasztalok. Hajlamom van például egy-két tanárt megölni, mégsem teszem meg, mert olyan környezetben nőttem fel, hogy az én tulajdonságaim közt a gyilkos tulajdonságai nincsenek meg aktívan. Hajlamom van a csoportos és perverz szexre, még néha nézem is a jutyubín őket, mégsem teszem meg, mert nem összeilleszthető azzal, aminek gondolom magam. Ez neveltetés kérdése, környezeti hatások. Egyéb szokatlan szexuális viselkedések, homoszexualitás, tanszexualitás is genetikai hajlamok alapján a környezeti ingerek hatására alakul ki. Heteroszexualitás is egy hajlam, ha egy fiú heteró hajlammal születik, akkor a környezet ingereire, egy csinos nőre fog szexuális ingert érezni. A kövérségre te úgy tekintesz, mint egy rajtad kívülálló okra. Ezért nem jön össze semmilyen szer. A lényeg: HAJLAMMAL ÉLNI TUDSZ, NEM LEKÜZDENI. Hajlam testedben van, meg kell értened a hajlamaidat és meg kell tanulni élni vele. TE DÖNTÉSED, HOGY LEFOGYSZ NEM AZ EPIGENETIKÁJÉ. Különben is elismerted, hogy a hajlam nem változtatható. Más elmebeteg gondolatát nehezebben fogadom el, saját elmebetebeteg gondolataim valahogy mindig jobban meggyőznek! :D Én is tanult ember vagyok amúgy. Sok szart tanultam én is, mindig mindent megkérdőjeleztem, utáltak is a professzorok. Valószínű az igazság az, hogy mindenkinek igaza van, de mégsem. Fogadni viszont lehet a tényekben, gyakorlatban. Vagy hogyis van? Elméletben és gyakorlatban nincs különbség, pedig elméletben van?:D

2011. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Amig ide leirtatok a szarsagaitokat , eltakarodhattatok

volna futni lusta disznok!

ne is remenykedjetek hogy otthon pizzat zabalva akar 1grammot

is leadhattok...

idiotak!! sport!! huzzatok kondizni!

2011. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!