Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyooon hülye voltam ma...

Nagyooon hülye voltam ma összesen 6db Ducolax hashajtot vettem be, és holnap már korán reggel nem leszek itthon szoval egésznap nem leszek wc közelben. Mitcsináljak hogy még ma legyen hasmenésem vagy reggel? Hogy holnap az uton ne legyen semmi gond?

Figyelt kérdés
Déelelött 2öt vettem be de semmit nem ért nem is voltam még wcén pedig rengeteget ettem és tényleg nagyon tele voltam.. és 6ora fele még 4et vettem be:S olyan kicsik..:S ha most soka vizet iszok az jó? akkor elöb lesz dolog nem?
2009. ápr. 24. 21:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi h irtatok hát igen hosszu éjszakám volt az biztos este 9kor,hajnali 3kor,reggel 6:10perc utána 6:20perc:D ez mind WC:D de tuláltem többet nem veszek be ilyen sokat a hasam még délelött is fájt és 2-3ig nem mertem enni csak almát de utána ettem és nem lett gond:D
2009. ápr. 25. 23:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
azzal semmit se ersz el hogy teli zabalod magad es hashajtot veszel ra... a tested nem kapja meg a kello tapanyagot ezert legkozelebb minel hamarabb zsirra fogja azt alakitani... ugyan igy van a koplalassal is.. ha fogyni akarsz, akkor egyel napi 4-5 alkalommal de csak keveset (ne tul kicsit de ne is annyit, hogy teli erezd magad..). menj el futni, vagy akar kondi terembe es meg is van a kello hatas.. raersz majd hashajtokat szedni akkor, amikor mar oreg leszel (70 ev felett) es anelkul nincs is szekleted.. :)
2009. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
47%
Glicerin kúp most.
2009. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

étcsoki,aztán reggel gyógyszertár és széntabletta.

Nekem folyton megy muszáj azt szednem:S

2009. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
már megoldodot a "probléma":D de azért köszi az biztos hogy nem fogok hashajtozni többet mert átgondoltam a dolgokat:D az ugyis kijön aminek ki kell csak nem hasmenés formájában akkor meg nem tök mindegy erre jöttem rá:D Köszi a válaszokat
2009. ápr. 30. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!