Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy nem fogok hizni? Reggel...

Igy nem fogok hizni? Reggel müzli jo sok bármilyen (de inkább vitalis) Ebédre valami (ez egy gond mindig hogy mi. ) Zacskos leveseket szeretnék az jó? És este fele 6orakor eszek utoljára akkor gyümölcsöt

Figyelt kérdés

Meg persze néha ezek közt eszek valamit (pl györi édestö zabfalatokat) és napjába valamikor megiszok 1liter tejet az baj?

Nem tornázhatok mindennap mert tulzásba vittem és össze vissza jön meg a mns-om de ma megjöt és agusztus 5én kelet volna az elöt meg 3honapig nem volt...

szoval már vigyázok ne vigyem tulzásba és nem akarok meghizni hogy most már nem tornázok és az se lenne rosz ha fogynák is.

Amugy a kaja változtatása miatt vagy a mozgás (napi 1.5-2ora folyamatosan) van ez velem?


2009. aug. 26. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
zacskos levesböl láttam sajtos krémelves(tartositoszer nélküli) meg málna krém levest,gyümölcs levest tyuk hus leve ilyeneket és megnéztem valamieikbe csak 100g-ban 30kcl van , akkor ezek jok? még a sajtos is?
2009. aug. 26. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Norbizást próbáltad már? Nekem bevált és én sem tornázhattam.Igaz,nem ment gyorsan így a fogyás,de ment! A lényege,hogy délelött lehet szénhidrátot enni,én még csokiztam is,de persze nem egy táblával egyszerre.Délben rendesen ebédeltem,mindenből ettem.Kb 2-ig lehet akár krumplit is enni. Estére pedig maradtak főleg a fehérjék és a nem zsírós husok.

Ezt könnyen lehet tartani hónapokig vagy még tovább,hisz nem kell speckó kaja és változatosan tudsz étkezni.Akkor persze gyorsabb a fogyás,ha délelött és délben sem eszel szénhidrátot,csak hosszútávon nem jó,mert az is kell a szervezetednek.

A zacskós levesről csak annyi a véleményem,hogy egyszer-kétszer jó,ha az embernek nincs ideje főzni vagy venni rendes kaját,de állandóan azt enni nagyon rossz.Ráadásul elég sós is,ami megköti a vizet.

2009. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz hogy össze vissza jön meg, ha ilyen sz'rokat eszel már elnézést...

Nem fogok neki magyarázkodásba, csak annyit írok hogy pár hónapja volt olyan hír hogy egy (10évesnél kissebb) kislány menstruálni kezdett a sok műzlitől.

Egyél rendesen, és mozogjál is, akkor nem fogsz hízni.

2009. aug. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
u.i.: MÁLNA-KRÉM-LEVES??? Wtf? Nem is hallottam még ilyenről, miből készülhet? Málna biztos nincs benne, hamarabb szívnék kokaint mint hogy olyat egyek:D
2009. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előttinek: igen, volt egy olyan hír, de azokat már rég kivonták a forgalomból, és tésztától lett beteg...valószínűleg a kaja miatt múlt el, velem is ez van, szerintem több rendes ételt kéne ennünk (főtt ételt, tk.kenyeret, ilyesmit), és akkor visszajönne. egyébként ne igyál olyan sok tejet, csak mondjuk 2-3 dl-t, mert a sok fehérje kivonja a csontokból a kalciumot, szóval csak kisebb mennyiségben egészséges.
2009. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

off

Kivonták? Melyik volt az? Mert én egyik oldalon se láttam feltüntetve a gyártót.

De olyat viszont olvastam hogy tudják melyik összetevő okozta, kis mennyiségben van benne mert szabályozva van, de amiért sokat ett belőle...

2009. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

off:


fuzárium-gombával fertőzött volt a müzli, asszem vmi biokaja.

már nincs a forgalomban.

2009. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez hülyeség hogy a müzlitöl jött meg neki vanak korán érö tipusok unokatesomnak is megjött már 9-10 évesen és olyant is tudok akinek 8 évesen.na mindegy amugyis ha neki atol jött meg nekem nem ettöl mult el.

pár napig nem mozogtam most és megjött hála Istenek!!!!!!!!!:) nagyooooooon örülök neki

Mozogni már nem fogok mindennap mert szerintem az is belezavart.

2009. aug. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!