Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pu Erh Teából menyit kell...

Pu Erh Teából menyit kell inni naponta? Mennyi a max?

Figyelt kérdés

vettem egy fajta pu erh-t a dm-ben amire az van írva hogy étkezésenkét 1 kapsz., de a megadott napi adagolást ne lépje túl! Az viszont nincs meghatározva!

mennyit kell belőle szedni hogy használjon?, ill.mennyit lehet max?


2007. júl. 17. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Most tea vagy kapszula?Mert mindkettőt lehet kapni.Teát még nem ittam,de a Pu Erh tea kapszulát ismerem.A lényege hogy étkezés előtt kb. 1/2 órával előbb vedd be sok folyadékkal.A mennyisége szerintem teljesen egyéni függő,majd kitapasztalod hogy neked mennyire van szükséged.Sok folyadékot kell inni mert csak úgy van hatása.Ha még nem ismered,ajánlanám eleinte a csak kora esti bevételét /kb.18-kor/mert reggelre megvan a hatása.Sokszor egész nap elkísér a hatása ha bőven iszol.Lehetőleg maradj Wc közelben amíg nem ismered meg a működését,mert kellemetlen élményekben lehet részed.
2007. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!