Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető cuccok...

Milyen zsírégető cuccok váltak be tinektek?

Figyelt kérdés
Mi a nevük? Hol tudom őket megvenni? Mennyibe kerülnek? és végezetül ; mennyit sikerült leadnotok tőle? ( itt természetesen az időtartamra is kiváncsi vagyok , ergo h hány hónap alatt ment le az az x kiló)
2011. nov. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsirégetö cuccok NEM LÉTEZNEK!!!!!
2011. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában azok a befutók amelyek mellett megfelelően kajálsz és mozogsz. Igazából zsírégető termék természetesen nem létezik, bár vannak olyan anyagok amelyek hatással vannak a zsírégetés folyamatára de alapvetően a zsírégetést neked kell előidézni.Én csak az L-karitint ismerem, ami több fogyáshoz haznált étrend kiegészítőben is megtalálható.

Ha tanácsolhatom a fogyást igérő tablettákat kerüld el, nem fogsz zsírt bontani attól hogy állítólag citromnak gyömbérnek javae teának meg ilyen hülyeségeknek egy tablettába sűrítették a "hatóanyagát", ez csak parasztvakítás.

2011. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fogyitablettára gondolsz, az hülyeség. Általában úgy működnek, hogy csökkentik az étvágyat. De ezt egy unatkozó és lusta embernél nem lehet előidézni, mert unalomból esznek (saját tapasztalat).


Normális étkezés, mozgás, akár torna a tv előtt, aztán hajrá! Sajnos szenvedés nélkül nincs fogyás.

2011. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Metabol Fortéval fogytam 10 kilót 5 hónap alatt. Az árára már nem emlékszem, csak arra, hogy neten rendeltem, de lehet rossmannban is kapni, úgy tudom.
2011. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!