Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vibroaction fogyasztóöv...

Vibroaction fogyasztóöv tapasztalatok. Használt-e valakinek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsájsd meg a stílusomat de ne legyél ilyen retardált.

Nekem komolyan fáj az ilyen mértékű emberi hülyeség, tudom velem van a baj.

2011. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek miért ne legyen retaldált?ez egy normális kérdés szerintem.én nem használtam ezt az övet amúgy.
2011. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az 1. vagyok. Nem tudom nehéz megérteni és megértetni ezt a jelenséget. Én sem vagyok egy hű de nagy zseni szakember de ebben a mozgás és táplálkozás témában akkora szintű a tudatlanság hogy az hajmeresztő. Ha valakinek a leghalványabb sejtése lenne a testünk alapvető működéséről és folyamatairól akkor az hanyattvágná magát ha meglátna egy ilyen terméket, és ez igaz a fogyókúrás termékek és étrendkiegészítők 99%-ra. Viszont a média valahogy hozzászokatott bennünket hogy bármekkora baromságot látunk ne lepődjünk meg és ne gondolkozzunk el a működési elvén, ne jusson eszünkbe ellenőrizni hogy egyáltalán lehet e valóság alapja.És erre a hiszékenységre a saját kényelmességünk is rájátszik, mert valahol magunkat is be akarjuk csapni hogy létezik valami kevésbé fárasztó, gyorsabb, olcsóbb megoldás. Egyáltalán eszméletlen hogy a szólászabadság miatt legális olyan dolgoknak az ellenkezőjét állítani szennylapokban és reklámokban amit a tudomány már rég bebizonyított hogy nem úgy van.
2011. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kondor Judit válasza:
Szerintem ha elmész egy konditerembe az jobban fogyaszt+formál mint ez az öv.Ja és az étkezést is visszább veszed.Nekem ez a véleményem.
2011. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!