Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már vagy, esetleg...

Próbálta már vagy, esetleg szedi rendszeresen valaki az Alli nevű fogyasztószert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag a pozitív eredmények,hozzászólások érdekelnek!Magyarul a negatív véleményed tartsd meg magadnak.Miket tapasztaltatok?Sikerült fogyni vele?Milyen ételeket mellőztetek,illetve fogyasztottatok?Minden étkezés előtt vettél be belőle,vagy csak a zsíros ételeknél?Na és még egy kérdés :) Hány kg sikerült fogyni,azaz mennyiről indultál és mi lett a végeredmény?
2011. nov. 9. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11:10 tiszta pozitívat írt, szerintem.
2011. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

*addig amíg zsírt viszel be a szervezetedbe.Tehát rávezet a helyes étkezésre.


Ez egy nagyon nagy TÉVEDÉS, kedves kérdező. A helyes étkezéshez a zsírok is hozzátartoznak, megfelelő mennyiségben.

55-60 százalék szénhidrát, 25 százalék zsír, 15-20 százalék fehérje arány a helyes, nem a zsír nullára csökkentése csak azért, hogy ilyen-olyan szerek ne okozzanak hasmenést.

A magyar lakosság átlagosan 38% zsír fogyaszt. (Átlagosan!!!) Tehát a helyes az, ha CSÖKKENTED a zsír arányát, amennyiben úgy érzed, hogy te is több zsír fogyasztasz a kelleténél.


Semmilyen tabletta nem fog rávezetni a helyes étkezésre (és itt nem kéretlen negatív véleményt fogalmazok meg az Alliról, hanem általánosságban beszélek!), a helyes étkezésre szakmailag hiteles forrásokból (nem Gyakori Kérdések és nem Kiskegyed és társai) való tájékozódás és a saját adottságaidra való odafigyelés (= a szervezeted hízással jelzi, ha túl sokat eszel vagy nem jó összetételű ételt, hajhullással és rosszulléttel, ha drasztikusan keveset vagy rosszat) vezet rá egyedül.

A TUDÁST nem egy egy tablettától fogod megkapni.

Szép is lenne, matekórán bevennének a gyerekek egy matektablettát, biológián egy biosztablettát, és mindenki kitűnőre vizsgázna. :) De tudomásom szerint itt azért még nem tartunk.

2011. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó!De gondolhatod hogy nem minden zsírt akar az ember megvonni a szervezetétől.Nem is lehetne.Csupán a bő olajban sütött egyébként is káros ételekre és a zsírban tocsogó húsokra,a nagyon olajos,szaftos pörköltekre és hasonlókra gondoltam gondoltam.


Tegnap 12:55

Pontosan előtted írtam egy kommentet,elolvastad?

Abban épp azt írtam,hogy nem várok csodát ettől a fogyasztószertől,és nem is keresek csodaszert!

2011. nov. 10. 11:41
 14/16 anonim ***** válasza:
ételeket nem kell zsírban sütni, és már nem lesz probléma azzal, hogy ezeket elkerülje az ember.
2011. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* bő olajban sütött egyébként is káros ételekre és a zsírban tocsogó húsokra,a nagyon olajos,szaftos pörköltekre és hasonlókra gondoltam


Lehet, hogy erről más a véleményünk - én rendületlenül hiszek a józan ész hatalmában -, de ezek helytelenségére sem a gyógyszer fog rávezetni, hanem a gondolkodásod. Minden fejben dől el szerintem.

Az, hogy hogyan tudod a zsírt csökkenteni, az meg tájékozódással.

Amit te csinálsz (a leírtak alapján): tabletták bekapkodása, azért, hogy a kellemetlen tünetek (hasmenés) rákényszerítsenek arra, hogy ne egyél rántott húst meg pörköltet sült krumplival, hanem helyette valami íztelen, nemszeretem dolgot, amivel csak kínlódsz.

Amit az csinál, aki gondolkozik: megnézi, hogy lehet kevesebb zsírral elkészíteni a kedvenc ételeit, ill. milyen konyhai/technikai eljárások vannak erre. Ajánlanék neked egy Tefal Actifry olajsütőt és egy ételpárolót. Ezerszer több értelmük lenne, mint a tablettáidnak.

2011. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mellékesen NEM CSAK az ilyen zsirban tocsogó ételek azok, amiktöl bajod lesz (melleslen NEM normális hasmenést okoz, hanem egyszerüen élénk narancssárga olajszerü lé folyik ki a fenekeden, mindenféle inger nélkül, tehát csak akkor veszed észre, amikor már tele van a bugyid), hanem minden, amiben zsir van. Ehhez elég, ha megeszel egy fött tojást (a sárgájában van zsir), egy vékony szelet sajtot, egy pohár tejet, stb. Ez nem tanulásra jó, hanem arra, hogy éheztesd a szervezetedet, és rövid idön belül komoly vitaminhiányod is lesz (és ezeket tablettával sem tudod pótolni, mert a zsirban oldódóak - értelemszerüen - olajban vannak, ami megint csak átfolyik rajtad)
2011. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!