Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard? De csak aki...

Adipex retard? De csak aki PRÓBÁLTA?

Figyelt kérdés
aki nem ismeri, az kíméljen meg és ne írjon!
2011. nov. 13. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szedtem már többször is, hatásos volt. Konkrétabban mire vagy kíváncsi vele kapcsolatban? :) 21L
2011. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

mennyi ment le mennyi idő alatt, mennyi sporttal?

mennyi voltál mikor kezdted, mikor vége lett?

mellékhatások?

honnan vetted?


köszi:)

2011. nov. 13. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:

én egy ismerőstől vettem.

csak 1-2 napig szedtem, mert olyan heves szivdobogásom volt tőle, hogy már szinte halálfélelmem lett, inkább abbahagytam, nem mertem kockáztatni.

lehet, hogy nem eredeti volt a gyógyszer.

a hasonló gyógyszerekkel az a baj, hogy az ember idegbeteg lesz tőlük.

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kb 15 éve szedtem,akkoriban még sportoltam,de a szülés utáni kilók nem akartak lemenni rólam,volt olyan jó masszív 10 kiló feleslegem.1. abszolút nem volt étvágyam,egyszerűen elfelejtettem enni.2.szájszárazság,fülzúgás.3.Olyan alacsony vércukorszint,hogy csoda,hogy be nem kómáltam(Úgy derült ki,hogy annyira remegett a kezem,hogy magamra önöttem a kávét,ez gyanús lett egy mentőápoló ismerősömnek,vizsgálatok.A kilóimból 2 hét alatt vesztettem 6 kilót.De nem érte meg.Sokáig tartott,mire teljesen rendbejöttem,addigra a kilók is visszajöttek.
2011. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az adipex amfetaminszármazék ha jol tudom, nyugodtan lehet tőle szivdobogás, meg ilyenek. én is szedtem 1-2 hónnapig, hatásos volt, lement kb 5 kg, azt hiszem 65 körül voltam az elején, de visszajött 2x annyi utána (és nem csak nekem), szóval én nem ajánlom...
2011. nov. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1 hónapig szedtem vizsgaidőszakban. Reggel 1 szem, majd tanulás, dél körül edzőterem és 2-3 óra edzés, nem találtam megerőltetőnek, mert pörögtem. Aztán ebéd után tanulás, este még 1 szem, majd 4 km futás, és hajnali 3ig tanulás.


64ről lementem 1 hónap alatt 54re, és madarat lehetett volna velem fogatni, nagyon vigyáztam a súlyomra nem is jött vissza semmi, egészen 1 lábtörésig...


Visszajött pár kiló, ha nem is 10, és szinte lehetetlen volt leadni. A végén már volt személyi edzőm, aki nem értette miért nem fogyok, pedig betűről betűre betartottam a diétát és az edzéstervet. Olyannyira fölborította normál folyamatokat a testemben ez a sz*r, hogy ÉVEKIG nem tértem magamhoz. Ne szedd. Mert ha elkezded, utána el sem tudod majd képzelni a fogyást majd nélküle! És a második adag már közel sem olyan hatásos mint az első...

2011. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én lassan 2 hónapja szedem,majdnem minden nap járok edzeni minimum 1-1.5 órát,de nem fogytam vele semmit!Az első héten még az étvágyamat sem csökkentette,a hatása csak abban nyilvánul meg számomra,hogy eleinte alig aludtam tőle és nagyon felpörget.Sok vizet iszok hozzá,de az eredmény még így is várat magára.Egyszóval nekem nagyon nem vált be az Adipex!
2011. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

utolsó!


nem lehet, hogy hamis, amit vettél?

honnan vetted?

2011. nov. 14. 19:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Szedtem, és nem a pulzus miatt gáz, hanem valamit a központi idegrendszerben babrál, ezért tiltották be. Kikapcsolja az agyadban az éhségérzetet. Láttam olyat is, aki igenis rászokott. Szerintem keress egy normális edzőt, tarts be egy normális diétát. Ez a gyenge embereknek való. Én sajnálom, hogy valaha voltam olyan hülye és használtam.
2011. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy nincs már betiltva, csak nincs törzskönyvezve Magyarországon.
2011. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!