Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard? Szedhetem...

Adipex retard? Szedhetem normál BMI-vel?

Figyelt kérdés

Olyan személyek véleményét és tapasztalatát szeretném megkérdezni akik szedték/szedik az adipex retardot.

Testtömeg-indexem 23.6(normál).Mivel nincs 30 vagy annál több de szeretnék fogyni,akkor is szedhetem?Minden vélemény érdekel ezzel kapcsolatban.Én csak egy embertől hallottam eddig róla aki 8kg-ot fohyott tőle,de ö sokkal nagyobb sújjal rendelkezik mint én.Ezért lenne szükségem tanácsokra/tapasztalatokra.

Válaszokat köszönöm

Sz


2011. nov. 14. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Hozzácsatolnék az előzőhöz még egy kérdést:a mellem is lefogy az adipex szedésekor??

Köszi

2011. nov. 14. 16:39
 2/6 LadyLee ***** válasza:

Egészséges testsúly mellett gyógyszert akarsz szedni, hogy fogyj?! Gratulálok...


Cseszd csak szét az egészséged - de előbb azért látogass el egy kórházba, ahol olyan emberek vannak, akik bármit megadnának azért az egészségért, amit te valamiféle ostoba ideálkép miatt önként és dalolva készülsz leamortizálni.


Ha normális testsúly mellett nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor menj el mozogni, sportolj valamit. De a világ legnagyobb ostobasága ilyen helyzetben gyógyszerhez nyúlni. Hogy lehetsz ilyen felelőtlen és lusta?

2011. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az Adipex elsősorban a kényes területeken fejti ki a hatását,mint a has és comb.Elvileg mellből nem fogysz,viszont természetes ha sokat fogysz akkor nyílván onnan is,de semmi képen sem drasztikusan!Én szedtem az Adipexet,de nekem nem vált be.Semmit nem fogytam tőle,pedig edzettem is mellé rendesen,mert elvileg csak akkor fejti ki kellő képen a hatását.Az én testtömeg-indexem is normál,de ez nem jelent semmit.A BMI egy nagy marhaság,mert nem az számít,hanem a centik!Ráadásul a zsír köztudottan sokkal könnyebb az izomnál,így alacsony BMI-vel is lehetsz kövér nem ez a mérvadó!A legjobb fogyókúra a sportolás és a jól megválasztott étrend!Ezzel lesz szép a tested és nem is terheled meg,mint az Adipex és hasonló gyógyszerek,mert ezek nem nyújtanak hosszú távra segítséget.Ugyanúgy vissza hízod amit leadtál miután abbahagyod a szedését.Én nem szedném még egyszer,mert felesleges pénzkidobás és káros is.Igaz nálam nem voltak mellékhatások,de ki tudja lesznek-e a későbbiekben.Remélem tudtam neked segíteni.
2011. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Ladylee


Köszönöm megértő és igazán kedves válaszod!

NAGYON KEDVES HOGY VÁLASZOLTÁL!

KÖSZI

2011. nov. 15. 13:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Következö válaszolónak NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZÁT!

:)

2011. nov. 15. 13:04
 6/6 anonim válasza:
100%

Én szedtem és sokat fogytam tőle, gyorsan. Undorodsz a kajától, folyamatosan mozogni akarsz, jó kedved van stb. Mellékhatásban nekem a fejfájás jött elő és a rossz alvás. Az, hogy miből fogysz már alkat és étrend függvénye. Egyszerűen annyit tesz az adi, hogy kevesebb kalóriát viszel be és többet égetsz el.

Más:

Nem papolás, de ez egy drog akkor szedd nyugodtan, ha egy csík speedet is nyugodt szívvel felszívnál. Amfetamin származék, szerotonin-dopamin-noradrenalin rendszerre hat. Rá lehet szokni, én két hónap után már szétrágtam, hogy gyorsabban érezzem a hatását. Aztán még fél évig eszembe, eszembe jutott milyen jó volna egy tabi az abbahagyás után. De a kilók nem jöttek vissza. 105-->74 (25/F)

2011. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!