Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Scitec Nutrition Reform vs...

Emi989 kérdése:

Scitec Nutrition Reform vs Carni Matrix?

Figyelt kérdés
Egy kis segítséget kérnék! 22 éves nő vagyok, 157 cm-el és majdnem 59 kg-val. Szeretnék min.10kg-t fogyni. Próbálkoztam a Scitec Nutrition Carni-fx-el, de étrend és edzés mellett nem igazán értem el eredményt. Hallottam a Reform tablettáról és a Carni Matrixról, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne számomra a legjobb. Tapasztalatok alapján melyiket javasoljátok?
2011. dec. 29. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A reform nagyon jó! Amúgy a testzsír%-ot nézd, mert lehet hogy a súlyod ugyanannyi lesz csak közbe tök jó alakod lesz mellette!
2011. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a reformot szedem evezés mellett és a hasam teljesen lement és felszedtem 2 kg izmot :D ( és ez 2 hónap alatt ) szóval a reformot csak ajánlani tudom nekem bejött
2012. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!