Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő diétához? Scitec Nutrition 100% whey protein proffesional vettem.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, emésztőrendszeri panaszok miatt eléggé egyoldalúan tudok étkezni.Szerintetek ez a fehérje megfelelő hogy étkezést helyettesítsek vele, vagy csak hízlal?Mert hízni nem szeretnék, csak jobb minőségű táplálékot magamhoz venni.(mint pl a ropi és a keksz) [link]

Ez a készítmény egyébként.

Ezenkívül egyszerre nem tervezem meginni az egész tasakkal, csak mondjuk a harmadát, mert ez egy testépítő férfinek való adag.:D

Vélemény? :D


2011. szept. 30. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem testépítő férfinak való adag, ez csak egy sima adag. Testépítő férfi kicsit többet iszik belőle. Nézz szét az oldalon ahol találtad, ott leírják, hogy egyél egészségesen és mennyi fehérjére van szükséged, az általad vett terméknél is le van írva, hogy hány kalória és mennyi fehérje, szénhidrát stb van benne.

Ez a nem vásárlós weboldaluk, mindent megtalálsz:

[link]

még mintaétrendek is vannak fent

2011. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:

Miért csak ropit és kekszet ehetsz?

Szerintem étkezz egészségesebben. Teljes kiőrlésű gabonák, rizs, köles - ezt édesen is el lehet készíteni tejjel, vagy vízben megfőzve, mézzel, fahéjjal, kakaóval ízesítve, vagy húsokhoz köretnek. És a gyomornak is nagyon jó.

Joghurtok, bele 1-2 ek müzli.

Kekszet meg tudsz készíteni otthon is egészségesen, nem a bolti mindenféle mesterséges adalékanyagos szart enni.

Én nem mernék ilyen mesterséges por cuccokat enni, főleg ha amúgy is baj van a gyomroddal.

2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
épp azért gondoltam, mivel a betegség miatt étvágytalan is vagyok, nekem pl a vacsora az 1 szál ropi...azért gondoltam erre, hogy talán megfelelő és táplálóbb lenne.Szoktam amúgy kekszet, sütit sütni:D
2011. szept. 30. 11:37
 4/64 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen egyetértek, nincs olyan emésztési panasz, amin segít a műanyag.

Pont hogy inkább könnyen emészthető, természetes dolgokat kellene enned, attól függően, mi bajod.

Orvosnál voltál?

2011. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Tehát általánosságban arra szántam ezt a port, hogy néha(nem rendszeresen) vacsora helyett igyak belőle.
2011. szept. 30. 11:39
 6/64 A kérdező kommentje:

Oh előző, 1000x voltam:D

Már felülről tükröztek, nemsoká jöhet alulról:S

Kapásból 3 féle emésztőrendszer betegségem van sajnos...

2011. szept. 30. 11:40
 7/64 anonim ***** válasza:
És mik ezek, ha nem titok? Mert attól függ, hogy mit ehetsz.
2011. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Gyomorfekély,nyombélfekély, reflux. Ezekenkívül valószínűleg a beleimben is van gyulladás.Azért nézik meg hamarosan.

Elég gáz, mert enni (egy év után végre!!) reggelente tudok nagyjából.Utána már nem, szóval csak falatokat szoktam..bébiételt, pici banánt, almát, kekszet, ropit...

2011. szept. 30. 11:54
 9/64 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól összeszedted... :(

Ne egyél erre műanyagot.

Hallottam, hogy van felnőtteknek való tápszer (rákbetegeknek adják, akik nem tudnak enni), inkább ebbe az irányba próbálj elmenni.

Meg próbálj elkerülni mindent, ami mű: ízfokozó (vegeta stb.), nézd meg a kaják összetételét, amit megveszel, ne legyen benne adalék, állományjavító, tartósítószer.

2011. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
68%
nos.. Kedves Kérdező, mivel gyakorlatilag normális ételt nem tudsz enni, jóformán neked találták ki a koncentrált fehérjeforrást. jó hogy ilyenen gondolkodsz, és nem elégszel meg 1 szál ropival. 1 adagban ~22g fehérje van, ha jól emlékszem erre a termékre (most nem néztem meg a linket hozzá) kb. 3x ennyit is fogyaszthatnál egy nap, ami remélem nagyjából megvan a többi étkezésedből.
2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!