Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szobabicikli, Futópad, Evezőgé...

Szobabicikli, Futópad, Evezőgép? Melyik mely területet mozgatja meg? Melyiket érné meg jobban megvenni? Melyiktől lehet lefogyni/formálódni, és egyben izmosodni is egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A három közül ha van keret, én a futópadot venném meg, mert kiválóan tudsz rajta állóképességet javítani és egyben zsírt égetni is. Második lenne az evezőgép, biztos széles hátizmokat csinál, miközben lemegy rólad a zsír. A szobabiciklit tartom a legkevésbé hasznosnak, fenékfájáson kívül nem sok mindent lehet vele produkálni. A spinning bicók megfelelő, gyilkos programmal már más tészta, de az áruk is más.
2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a szobakerékpár nem annyira hatékony.Ha napi 2-3 órát tudsz tekerni rajta akkor van értelme.

Az evező pad rengeteg kalóriát éget el és jól átmozgat.Ez hatékonyabb zsír égető.

Én futni utálok,szerintem az izületeket is nagyon megterheli.Így én futopadot nem vennék,és az alattunk lakó is agyonütne.

Az elipszist ajánlanám,ha lány vagy nekem a feleségem használta és szépen formálodott tőle.Nekem nem jött be ez a mozgásforma.

2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy igazi kerékpárra szavazok. Nem terheli olyan mértékben az ízületeket, mint a másik kettő és szabad levegőn leszel.

A 4 fal között nagyon hamar unalmassá válik az edzés! Ha kint tekersz és emelkedőkre is mész, akkor minden izmodat használni fogod bringázás közben.

2012. jan. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!