Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fitnesz terem heti három nap...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Fitnesz terem heti három nap vagy itthon szobabicikli majdnem mindennap? és persze ezek mellett diétás étkezés.

Figyelt kérdés
melyikkel érhetek el jó fogyást és feszes bőrt?
2011. dec. 7. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
jahh és a mellem kicsi és az is le fog "fogyni" az edzéstől?mert az nem lenne jó ha ennél kisebb lenne
2011. dec. 7. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

sarkítottak a példáid.. lehetne erre is válaszolni, DE..

fitnesz teremben az egész testedet át tudod mozgatni, súlyokkal, gépekkel, plusz ott is kell legyen szobabicikli.


otthon szobabiciklizés mellett tudsz végezni saját testsúlyos egész testes erősítést. ha csak fogyni szeretnél, mindkettő hasonlóan jó lehet.

2011. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem az edzéstől fog lefogyni a melled, hanem a testzsír csökkenéstől, ami az étkezéseden múlik. az edzés csak fontos rész ilyenkor, de nem amiatt fogysz.

hogy mennyit változik a melled, azt majd várd meg akkor, ha karcsúsodtál.

Aczél.

2011. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én közel 10 kiló fogyás során 75 C-ről lementem 75 A-ra. Előtte sem volt nagy, tehát nem sok vesztenivalóm volt:D formára ugyanaz maradt. ne aggódj, szerintem fontosabb, hogy lement rólam a zsír, mint az, hogy kicsit kisebb lett a mellem.

19/L

2011. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!