Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabicikli és a masszázs...

A szobabicikli és a masszázs segít a belső combon lévő narancsbőrön?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szobabicikli a megfelelő izmaidat dolgoztatja meg, gyakorlatilag független a felsőbb zsír és bőrrétegek szempontjából. masszázsnak már mondták nekem a hatásmechanizmusát, és ha nem is szívesen, de be kell látnom a mögötte álló biológiai érvelések nem feltétlen alaptalanod, DE egy embert nem tud senki mutatni, akinek masszázstól elmúlt a narancsbőre, tehát a "szálkásítás, egészséges étkezés mellé kiegészítőnek jó" szint marad meg. ezt meg nehéz ellenőrizni, nem tudja senki sem hogy gyorsabban szűnt-e meg a problémája masszázzsal, mint nélküle lett volna.
2011. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mindennapi váltó zuhanyozás (hideg meleg víz váltása) segít, persze csodát ne várj tőle
2011. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert sokan azt mondjàk hogy a mozgás segit rajta.Akkor mégse?
2011. dec. 22. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a diéta segít rajta. Nekem volt régen narancsbőr a combomon úgy, hogy közben bringáztam sokat.

És idegesített is, de teljesen elmúlt. Már nincs egyáltalán semmi.


Kb abból áll a diétám, amit néha betartok és néha nem.

Hogy pl sültkrumpli helyett rizst eszek, néha barnarizst, párolt zöldségeket és sokféle nyers zöldséget. A husokat és a halat flekken sütöm. Sajtokat ritkán eszek, tejet , kenyeret és tésztákat se mindennap, mondhatni max egy héten egyszer, vagy akkor sem.


Édességet is kevesebbet eszek, mint régen. Ha édesség kell, eszek banánt, aszalt gyümölcsöket, mazsolát natur joghurtba dobálva.


Üdítők helyett vizet, vagy teát minden nélkül citrommal. Meg lehet ezt is szokni. Sőt citromlevet is lehet inni cukor nélkül. Persze ha néha iszok üdítőt, akkor sincs semmi, csak nem állandóan azt nyomom.


Mondjuk régen ezt durvábban csináltam, és tök lefogytam fél év alatt, de most már lazábban veszem a dolgot, viszont a narancsbőröm azóta se jött vissza. Szóval ez egy működőképes dolog és nem is híztam vissza.


Vékonyabb vagyok, mint 18 évesen és eszek mindent, csak nem úgy mint előtte.


Kicsit jobban megválogatom a kajákat. Nem eszek meg minden vackot, és régen én rá voltam szoktatva arra, hogy a tányérról mindent meg kell enni, addig ettem, hogy már sokszor a hányinger kerülgetett, mert nagyobb volt a szemem mint a szám, és sok kaját kértem. Aztán ciki volt otthagyni, ezért megettem. Sokszor úgy degeszre zabáltam magam.


Hát ezt már nem csinálom. Inkább kidobom az utolsó falatot, vagy berakom a hűtőbe, aztán soha nem eszem meg és egy hét mulva dobom ki. Vagy csak kevesebbet rakok a tányérra, mint amennyit raknék alapból.


Pl régen volt otthon 2 patkányom, azok is jól voltak, nekik adtam mindig az utolsó falatokat és úgy örültek neki, ők híztak, én meg fogytam :D

2011. dec. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ :)
2011. dec. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!