Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen fogyasztószer...

Kinek milyen fogyasztószer vált be?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
NINCS FOGYASZTÓSZER. Fogjátok már fel, nem létezik, ha lenne, nem lennének kövér emberek. Az eredményesebb fogyasztószereknek(amik csak SEGÍTIK a mozgást és a diétát) meg olyan egészségkárosító hatásuk van, hogy esetenként bele is lehet halni.
2012. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hidd el, nincs szükség fogyasztószerekre, és különben sem egészségesek!!!!

Ha van elhatározás, akkor minden menni fog. Magadtól össze tudod állitani úgy, hogy az jó legyen, és akkor le tudsz fogyni! Mindenki tudja, hogy melyek azok a kaják, amelyek kevés kalóriát tartalmaznak és egészségesek. Ha nem, akkor utána kell olvasni, de ha szeretnéd én is segitek.

2012. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb fogyasztószer(kezet)nek a futógép és az elliptikus tréner bizonyult.

Bátran ajánlom őket!

2012. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az éhezés jött be. Evés helyett alvás. Sajnos, soha többet nem ehetsz jóllakásig, ha fogyni akarsz.
2012. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A Forever-ös termék teljesen természetes, de legalább egy órát kell naponta mozogni mellé és odafigyelni, hogy elég folyadékod igyál. Semmilyen mellékhatása nincs és károsítani sem tud semmit. Csak sokba kerül :D
2012. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én az adipextől fogytam
2012. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is az Adipexet próbáltam ki, sikeres eredménnyel!

30 szemet vettem és 15 kg fogytam tőle amit a mai napig tartok. Egy kis szünet után most ujra szedem, a cél még 5 kg.

2012. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
adipex 2 honap alatt -17 kg szenvedés nélkül.
2012. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Jártam fitnesz terembe (-24kg), szedtem adipexet (-3kg), citromos vizet fogyasztok (-2kg).

Egyértelműen a mozgás a megoldás. Nem is kellett diétáznom, mert sosem zabáltam... Adipexre annyit tudok mondani, hogy valóban elveszi az éhségérzetet, de csak annak hatásos aki állandóan eszik akár unalomból is. Citromos víz némiképp kitisztít. Mikor befejeztem a kondizást 3 évig egy grammot sem híztam vissza, aztán valószínűleg a fogamzásgátlótól és a nyugodt élettől híztam tíz kilót. Én a fogyasztószerektől ha léteznének, azért félnék, mert cicim az van bőven és a bogyók összezsugorítják őket...kondis 24 kilós mínusz közben/után a cicim egy grammal sem lett kisebb! Ez nagyon fontos egy nő életében!

Mozgás, mozgás mozgás!

2012. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 30Days-t és Metabolt szedtem együtt két hónapig és 11 kilót fogytam, különösebb erőfeszítés nélkül. Az étkezésre valamennyire oda figyeltem, de sport például abszolút nem volt, hacsak a kutya sétáltatás nem nevezzük annak:) Sok sikert!
2012. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!