Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedett már valaki SlimFit-et?...

Szedett már valaki SlimFit-et? Tapasztalatok vélemények érdekelnének!

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki szedett már ilyet! Diéta nélkül is használ, vagy használ-e egyáltalán?
2012. febr. 14. 10:30
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem nem jöttek vissza a kilók szerencsére,2-3 hete hagytam abba a szedést.
2012. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Hali!

Én kb 3 hónapig szedtem a slimfitet ugy 12 kilót dobtam le,és már kb másfél két hónapja nem szedem,de eddig nem jöttek vissza a kilók.

2012. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 22. 09:15
 14/16 anonim válasza:
Én mióta abbahagytam a szedést azota sporttal próbálom tartani a súlyomat, eddig sikerrel :)
2012. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves "puffogó" válaszadó. -tehát az, aki itt idegbetegeskedett és leszólt mindenkit. Na mármost. Van akinek k---ra nincs ideje sportolgatni rendszeresen! Itt vagyok például én, Pesten kolisként egyetemre járok, ketten élünk apámmal, tehát ő főz én takarítok,ha itthon vagyok,én gondozom a kert növényeit is, mellette elég sokat kell készülni sajnos a sulira, és hát a szabadidőm többnyire éjjel 10 utánra korlátozódik igazán. Tehát: nem fogok neked ne haragudj éjjel 10 kor nekiállni tornázni- próbáltam, nem aludtam egy percet sem miatta!


Másik: mi egészségesen élünk! Igen, elmondhatom! És ennek örülök, de sajnos a hülye hízékony alkatomnak ez mit sem számít, mert hiába nem eszünk egy gramm olajban sült kaját, sült krumplit se, nem iszunk colát, nincs édesség, nincs még tészta sem, tök jól vagyok, de az alkatom ezt magasról lesz_ja. Sajnos nekem a családom jó része idősebb korára meghízott mind, és nem azért mert nem csinálnak semmit! Hanem családilag mindig is a pakliban volt! Ez van, és tudod nem is akarok vékony lenni. Most 90 kiló vagyok, ha egy 20 ast leadok nekem az bőven elég lesz, mert pontosan tudom hogy mi aztán sosem voltunk egy cérna család.


És lehet te nem tapasztalod de én már 4 évnyi egyetem után pontosan tudom mennyire rossz még az egészséges kajából is madár mennyiséget enni! Mert ez van, a szervezetem hozzászokott ahhoz,amitől más fogy, nekem abból a negyede kell hogy fogyjak, és ez azt jelenti hogy szét éhezem az agyam. Na én ezért egészítem ki a diétámat pl.ul étvágycsökkentővel. Meg majd ezzel is. Szóval le lehet szállni a magas lóról. (ja és megjegyzem: még egyetem előtt egészséges kaja mellett heti kétszer edzettem évekig! Thai boxoztam, karatéztam, előtte 6 évig lovagoltam,-nem lettem véknyabb tőle, csak izmosabb és nem híztam!De amióta nem eszek este, így sem hízok..szóval ugyanazt értem el, csak nem vagyok olyan izmos. Tehát te és a hozzád hasonlók ne piszkálják azokat, akik ezt akarják kipróbálni!

2012. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én már nem szedem,pár hónapja hagytam abba,sikerült leadni vele a nagyját,azóta nem eszek cukrot, szénhidrátot,meg este egyáltalán nem eszek már,ugyh nem jöttek vissza a kilók.Elég hízékony vagyok,ugyh muszáj sajnos diétázni.
2012. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!