Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fehérje turmixtól nőhet a...

Fehérje turmixtól nőhet a mellem? Ez valamiféle 'mellékhatás'?

Figyelt kérdés
Fogyózok és kiegészítésként iszok sportboltban kapható fehérje italport.Nincsen benne semmi extra,kétfélét is próbáltam.Már 8. kg minusznál tartok, edzek is.A régi sportmelltartóim már nem jönnek rám ,egyedül oda 'híztam'.Nincs semmi panaszom, nődokinál is voltam és szerinte minden rendben van velem(kezdtem megijedni,h komoly bajom lehet).
2012. febr. 18. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Úr Isten...ezt melyik barom mondta neked??????????


Mármint,h a fehérjeturmixtól nő a melled.:)))))))))))))


Kizárt.

2012. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyó közben az életben nem fogsz a melledre hízni.
2012. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nekem már kb. nincs is mellem. :D


A fehérjének ehhez semmi köze mondjuk.

2012. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű. Ha sokat edzel, súlyzós edzésekkel, akkor nem csak csökken a melled mérete. Először persze fogysz belőle, hiszen a legkönnyebb onnan veszíteni. De, ha kitartó vagy, akkor a melled még növekedhet is.
2012. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a mell mirigy szövet + zsír, alatta izom szövettel.

Utolsó, ezek közül a mirigy és a zsír maga a női mell. ezek közül melyik is növekedne, fogyás alatt?

2012. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!