Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsíregető tablettát...

Milyen zsíregető tablettát kellene vennem? (fontos részletek lenn)

Figyelt kérdés

Vékony vagyok eléggé, viszont a hasamon lévő zsírszövetet nem tudom leadni. Edzek rendesen és rendszeresen. Tudatosan zsírégetést végzek :hetente 3 szor kardio edzést is csinálok a súlyzós edzés mellett.

Sajnos a hasam mégsem mozdul. Az étrendemen nem tudok nagyon változtatni anyagi oko kmiatt. Értsd.: nem tudok minden nap sovány csirkemellet venni rizzsel, és fehérjeitalokkal. gyakran kell kenyetret, és adott esetben krumplit ennem, mert más nincs otthon, és van hogy nincs pénzem megvenni a minőslgi kaját. Szóval szerintem egy oylan kapszula, ami helyrebillenti az anyagcserét, és segít lebontani a szénhidrátot intenzívebben talán segíthet a hasam elleni küzdelemben! Melyiket vegyem?


2012. febr. 21. 07:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És még annyi ,hogy olyat keresek, ami árban nem haladja meg a 2000 ft-ot, mert ugye mint említettem nem vagyok eleresztve. csak kapszula érdekel, teák nem!
2012. febr. 21. 07:34
 2/14 anonim válasza:

Anyagcserét a zab-ban gazdag étkezés lendítheti fel, mivel az emésztéshez sok rost kell. Gyógyszertárban vannak ilyen rost-tartalmú tabletták, de a zabkorpa tabletta dm-ben is kapható, és az is nagyon jó, nem is drága.

Zsírégető tabi nincs, ez csak egy hangzatos név. Talán az L-carnitin segíthet rajtad, olyat vegyél amiben sok miligramm l-carnitin van, ne hagyd h a jól hangzó márka megtévesszen, nézd meg az összetételét. Nekem dm-es van és jó.

2012. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen tisztában vagyok hogy a név csak hangázsra jó. :) De így háívják, ezért így kérdeztem.
2012. febr. 21. 08:37
 4/14 anonim ***** válasza:

amiket így hívnak azok nem segítenek semmit.

l-carnitin tök jó, majd az edzésed 2. órájában lehet inni folyékony karnitint, és akkor jobban bírhatod a 3. és 4. órát. kevesebb edzésre fölösleges, mert a testedben eleve van.


a hasadról akkor fog mozdulni a zsír, ha fogysz. bár a fogyás módja genetikailag meghatározott. mindenki azt eszik amit tud, de kevesebbet mindig lehet enni. alapanyagcseréd alatt ne egyél, sőt pár100 kcal-lal többet fogyassz, és amennyire lehet próbálj minőségi ételhez jutni- húsok, zöldségek, olajos magvak.

amennyire meg nem tudsz, marad a kenyér, krumpli rizs, én is ilyesmiket eszem, mikor hogy van lehetőség, ez egy dolog.

2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a vizet fénnyel! Nekem bevált, diéta és értelmes étrend mellett tök jól fogyaszt! ;P
2012. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. ez a legrosszabb amit csak írhattál.

ha nem eszel semmi ,először az izom megy le,aztán a zsír. és akkor amit eddig felépítettem izomtömbeg(nem sok ,de legalább valami lábam van, ) az mindd lemenne. SZóval ezt nem adom.

2012. febr. 21. 11:40
 7/14 A kérdező kommentje:

kedves Jogn Doe. Az tény hogy nem fogok varázsütésre kockás hasat kapni, de ezek a tabletták (vagyis egy részük) biztosan segít abban, hogy könnyebben le tudjam bontani a szénhidrátot, és vagy ne épüljön be annyi, mint alapjáraton. Úgy gondolom hogy ennyi hatásuk csak van.

Zöld tea tabletta például.. csak jó valamire:D

2012. febr. 21. 11:48
 8/14 anonim ***** válasza:

az emészthető szénhidrátot a nyáladban, hasnyáladban lévő amiláz enzimek bontják le glükózzá. utána az a bél nyálkahártyáján már felszívódik. ennyi a szénhidrátok bontása. emésztésnek hívják.


húst eszel? az l-carnitin lysinből és metioninból szintetizálódik, ha húst eszel akkor a testedben képződik karnitin. meg bizonyos ételekben is van, több-kevesebb.


zöld teában antioxidánsok vannak és alkaloidák csersavakhoz kötve - így a teobromin, koffein lassabban szívódik fel.

2012. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:18 vagyok. Szarkazmus volt, és a tablettára értettem, nem az étrendre.


Ha érdekel én ennek a csajnak a módszerét követem: [link]

2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megosztom sajat tapasztalatomat:

Mindig is volt kis pocakom. En viccbol sekszgombnek hivtam, de ha kosztum szoknyat vettem akkor nagyon ciki volt, hogy latszott. (mint valami kezdodo terhesseg)

Azt hittem, hogy az a felesleg az mind zsir es majd fogyassal, zsiregeto csodaszerekkel lemegy.

Aztan csinaltam egy 14napos tisztito kurat, amikor nem ettem semmi szilard kajat. A hasam olyan szinten lelaposodott, hogy mar kicsit ilyeszto volt (de nekem tettszett). Ekkor rajottem, hogy a "sekszgombom" nem volt zsir, hanem a belekben felgyulemlett salakanyag, illetve a puffadas, felfujodas, amit bizonyos etelek valtottak ki nalam. A 2 hetes kura alatt kiurult a salakanyag es mindenfele puffadas elmult, hisz nem vittem be semmit, ami allergiat, felfujodast valtott volna ki. Megdobbentem, hogy megsem zsir volt a hasamon, hanem a beleim voltak tele.


Lehet hogy teged is felfuj a kenyer, a krumpli stb. Lehet, hogy gluten erzekeny vagy. Nem tudom, csak tippelgetek, de probald ki, hogy nehany napra ezeket mellozod es lehet, hogy neked is lelapul a hasad es kiderul, hogy nem is zsirszovet van rajta, hanem a hasfal mogotti belek vannak felduzzadva. Nem kell olyan drasztikus kurat csinalnod mint en, eleg ha par napig csak zoldseget eszel meg leveseket iszol, lehet h elkezd apadni a hasad :)

2012. febr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!