Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsíregető tablettát...

Milyen zsíregető tablettát kellene vennem? (fontos részletek lenn)

Figyelt kérdés

Vékony vagyok eléggé, viszont a hasamon lévő zsírszövetet nem tudom leadni. Edzek rendesen és rendszeresen. Tudatosan zsírégetést végzek :hetente 3 szor kardio edzést is csinálok a súlyzós edzés mellett.

Sajnos a hasam mégsem mozdul. Az étrendemen nem tudok nagyon változtatni anyagi oko kmiatt. Értsd.: nem tudok minden nap sovány csirkemellet venni rizzsel, és fehérjeitalokkal. gyakran kell kenyetret, és adott esetben krumplit ennem, mert más nincs otthon, és van hogy nincs pénzem megvenni a minőslgi kaját. Szóval szerintem egy oylan kapszula, ami helyrebillenti az anyagcserét, és segít lebontani a szénhidrátot intenzívebben talán segíthet a hasam elleni küzdelemben! Melyiket vegyem?


2012. febr. 21. 07:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

rengeteg millió embert érint enyhe glutén vagy tejcukor érzékenység..

nem gépelési kényszerből írjuk, hogy a tejet, kenyeret mással váltsátok ki, kerüljétek. az előttem írt dolgok is szerepet játszanak, amikor életmódváltással kalcsolatos tanácsokat ajánlunk.

2012. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Tavaj nyáron volt egy elég durva bélfertőzésem, ami folytán egy hétig nem ettem semmit, és amit megettem az is kijött belőle. Ez pont nyáron volt. Semmi nem lehetett a hasamban, még a víz sem maradt meg bennem . kizárólag folyadékot ittam egy hétig. eléggé lefogytam, és a hasam is lapos volt, de volt rajta zsír. nem is kevés. Készült fotó is azon a héten egy strandon rólam ülve, és hát az sajnos biztos hogy zsírocska:( Azért köszi.
2012. febr. 22. 13:31
 13/14 A kérdező kommentje:
Dr joe. köszi a segítséget. Voltam allergiavizsgálaton, ahol az összes létező élelmiszerre megnézték hogy érzékeny vagyok e. Nem találtak semmit:( Biztos hogy zsírról van szó.
2012. febr. 22. 13:33
 14/14 anonim válasza:

De tudsz változtatni!


A szénhidrátokat: Kenyeret, krunplit, tésztát és a rizst csökkentsd kb. egyharmmaddal. Zsírégető tabletták helyett egy vegyes szója-tejsavó-tojás (Muscleteam webshop - Redis cégtől 85%-os fehérjepor, amiből esetünkben vacsora helyett a testsúlyodhoz passzoló érték, de legalább 40 gramm fehérje legyen (Ez 85% esetén kb. 47.5 gramm termék)

Vízzel, és saláták, zöldségek, stb nélkül! Esetleg búzakorba a telítettségérzés eléréséhez (emészthetetlen rost)

2012. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!