Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem slimfit2000 fogyasztó...

Vettem slimfit2000 fogyasztó kapszulát. Hallott már róla valaki? Ha igen irjatok véleményt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

szia!

lassan már közhely leírni, de fogyasztószerek nincsenek.

több edzés, minőségibb-kevesebbe evés viszont mindenkinél megteszi a hatását.

eddig csak annyi negatívumot róttam fel a természetes összetevőjű "fogyasztószereknek", hogy hamis reményt keltenek a fogyasztóikban, ahelyett hogy konkrétan az életvitelükön változtatnának.

na most terjengett ezekről, hogy károsak. ennek érdemes utána járni.

bizony, a fahéj tartalmú táplálék kiegészítőkkel viszont a kumarin tartalom miatt valóban célszerű vigyázni!

hogy a test energianyerő folyamataihoz (pl. a zsírégetés) semmi köze a növényi kivonatainak, az ahhoz a részhez kapcsolódik, hogy nincsenek zsírégető - fogyasztószerek.

2012. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Téged jól átvertek. Mondjuk megérdemled, nem ártott volna vásárlás _előtt_ feltenni ezt a kérdést.
2012. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van mert hulye voltan, de nem fogom beszedni. Harom hete nem eszem szenhidratot, eddig ot kilo egyaltalan nem ehezem nem is mozogtam de majd fogok. Gondolom az 5 kg egy resze viz de mondjak hogy vekonyodtam es latszik mar. Bocs ipadrol irok es lusta vagyok az ekezetekhez.
2012. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Én csak a Testsúly2000-ről hallottam.
2012. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
utolso valaszolo XD am az nem testsuly 4000? :P
2012. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Én szedtem is,nekem jó volt, 8 kilót akartam ledobni,edzeni sajnos nincs időm mert reggeltől estig dolgozom.majdnem két hónap alatt ez a 8 kiló nekem le is ment
2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
64%
tavaly nyáron szedtem,nekem jobb volt a közérzetem tőle,az anyagcserémet rendbetette,és 5 kilót le is fogytam.mondjuk nem volt rajtam sok fölösleg,de önmagában a diéta nem segített.és én akkor kezdtem el szedni amikor egy ismerősőm mondta h ő fogyott 7 kilót másfél hónap alatt.
2012. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

hány milliárd ember él a földön?

hmm.. 6 körül?

mindegyik tud fogyni, csak kevésbé kell tömnie a majmot. gratula, hogy te közben hozzájárultál a slimfit nyereségéhez, nyilván a legjobb helyre került a pénzed..

2012. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerintem értelmes válaszokat kértem,nem ocsárolásokat....!

A kedves válaszoloknak köszönöm,szerencsére ugy tüni nekem is hatékony,3napja szedem és 2kg-t fogytam.nekem sincs időm tornázni járni,mert kisbabám van,és a terhességról rajtam maradt felesleget szeretném hogy lemenjem!

Ja...és gratulálok,ha te tömömd a majmot!Én max.enni szoktam!!!

2012. febr. 24. 08:59
 10/23 anonim ***** válasza:

tudom, hogy te vagy a világ legelfoglaltabb embere, és neked nincs időd edzeni, kevesebbet enni stb.

ezt naponta 3-8 fiatal anyuka leírja, elmondja stb. :D


gondolom tisztában vagy vele, hogy heti durván 1 kilónál több zsírt nem tud elhasználni a tested, egyszerűen a biokémiai folyamatoknak is van egy sebesség korlátja.

ergó, nem fogytál te több kilót, max. kevesebbet ettél és ürül a béltartalmad, vagy csökken a glikogén a testedben stb.

ehhez még mindig nem kell slimfit, de már egyszer gratuláltam, hogy felajánlod a pénzed másoknak. igazából megkérnélek, hogy legközelebb nekem tedd! :)

2012. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!