Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem slimfit2000 fogyasztó...

Vettem slimfit2000 fogyasztó kapszulát. Hallott már róla valaki? Ha igen irjatok véleményt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Örülünk hogy ilyen okos emberek is vannak itt,de sztem a kérdező is ugy gondolja csak az irjon aki szedett már ilyet.nem tudom miért fáj neked ha másnak vmi jó.

Egyébként én is szedtem és nekem tényleg segített,12 kilótól sikerült megszabadulni.

2012. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Igen,én is fogytam vele,igaz nem olyan sokat,mint az előző hozzászóló,de 4-5 kiló nekem is lement,én nem bántam meg hogy kiadtam érte azt a pénzt.
2012. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!Szerencsére nem felelslegesen vettem meg! :)

Aranyosak vagytok KIVÉVE AKI NEM!!!!! :)

2012. febr. 29. 09:31
 14/23 anonim válasza:
Lehet hogy én nem csináltam valamit jól, nekem egy kiló sem ment le tőle... Van még egy havi adag, azért azt megeszegetem..
2012. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én most vettem és ma vettem be az első adagot.Én hiába járok sportolni és napi 5x keveset eszem és az se szénhidrát,mert azt csak délig eszem.Szóval nem indította be még semmi a fogyást,remélem ez be fogja.Amúgy 168cm és 65kg vagyok.
2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én is így voltam vele,hiába sportoltam és keveset ettem nem fogytam,én is utána vettem meg a slimet,mondjuk én már egy hónapja szedem,és szerencsére már lement 4 kiló.
2012. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Gratulálok, remélem nekem is igazabbak lesz; )
2012. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!

most találtam rá erre a kérdésre. Végül is mennyire bizonyult hatásosnak a slimfit?

Én is terhesség után vagyok, már alá mentem a kezdeti súlynak, na de akkor is volt bőven feleslegem. Most 21 kiló minusznál járok, kb 5-6 hónap alatt, de már nagyon lassan megy, gondoltam valamivel fel kéne gyorsítani :)

Leírnád a tapasztalataidat? Köszi!

2012. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nekem hatásos volt,tornát kiegészítve használtam,mert csak a tornával nem fogytam olyan könnyen,de a kettővel együtt látványosabb volt a fogyásom.Én 12 kilót fogytam 3 hónap alatt vele.
2012. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én nem tornáztam mellette,és nekem igy is jó volt.kissebb adagokat ettem,de nem változtattam igazábol sokmindent.Így fogytam le 9 kilót 3 hónap szedés alatt.
2012. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!