Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyáshoz milyen fehérje...

Fogyáshoz milyen fehérje turmixot ajánlanátok? Edzem napi rendszerességgel és a táplálkozásra is nagyon oda figyelek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia!én a rossmannos Well Mix-et iszogatom. 2,5dl tejben 3kanál por, ugy eltelít hogy (én legalábbis) nem kívánok utánna semmit.Ezzel napi 1-2 étkezést is lehet helyettesíteni.Mellette meg mehet a mozgás:...
2012. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 *gin* ***** válasza:
100%
ha minden nap edzel, akkor edzés után kellene lehúzni egy gyors felszívódásút. (ha este van az edzés, akkor helyettesíthető vele a vacsi). NE rossmannos meg mittudomén honnan vedd, ezekben tuti van cukor is... Peak, Scitec, Biotech, ilyen sorrendben jó és megfizethető márkák szerintem.
2012. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt nem írtam hogy nő vagyok. Nem tudom számít e.
2012. febr. 29. 14:06
 4/11 *gin* ***** válasza:
én is nő vagyok :D nem igazán számít, a fogyás mindkét nemnél azonos biológiai alapokon fekszik. Ha tömeget akarnál növelni, akkor számítana esetleg, mert a nők sokkal nehezebben építenek izmot mint a férfiak (és ezért nem leszünk nagy darab állatok, pláne diéta alatt).
2012. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ehhez a csomaghoz mit szólsz? kellene nekem ez mind? vagy csak a fehérje turmix?
2012. febr. 29. 14:40
 6/11 *gin* ***** válasza:
hm?
2012. febr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocs kimaradt a link :)

[link]

erre gondoltam.

2012. febr. 29. 18:59
 8/11 *gin* ***** válasza:
100%

tudom melyik ez, a slimek szép eredményt értek el velük, a saját szememmel láttam :)

DE náluk azért a diéta is nagyon durva volt, úgyhogy szerintem tápkieg nélkül is hozták volna ezt az eredményt, max 1-2 kilóval kevesebbet fogynak.

amire mindenképp szükséged van, az a fehérjeturmix, és a vitamin. Az E-Z Coat akkor éri meg, ha sokat sütöttél eddig olajban és nem akarod felváltani ezt minden nap párolt csirkére. Carnitin igazából edzések előtt ajánlatos, zsírégetőnek mondják, és a pyruvat is az, bár a pyruvat önmagában is dolgozik, míg a carnitin csak ha edzel utána. Én szedtem/szedek pyruvat-ot, mert ugyan meggyőződésem (termodinamikai meg tudományos ismeretekre alapozva), hogy nem ér semmit, mégis azt tapasztalom, hogy a szedésével 2x olyan gyorsan olvadnak a kilók diéta és futás mellett, mint egyébként. A HCA (hidroxycitric acid) elméletben megakadályozza a szénhidrát zsírrá történő raktározását, nekem ez is sántít kicsit, de én a fél napomat ilyen vegyületek között töltöm, úgyhogy természetes hogy szkeptikus vagyok.


Összefoglalva a Casein nagyon fontos, viszont ez egy lassú felszívódású fehérje, tehát csak vacsi helyett! Ha gyorsat szeretnél (amit lehet vacsi helyett és edzés után is), akkor Delicious Whey a Peaktől, vagy 100% Whey a Scitectől. Emelett a vitamin is nagyon fontos, és ha valamilyen segítséget szeretnél a fogyáshoz, de nem akarod mind a 3at megvenni, akkor pyruvat, az a legdurvább.

Egyébként a slimek "mentora" is ezt a 3mat ajánlja fontos alapkőnek, de szerintem a pyruvat elhagyható.

2012. febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a bő választ hasznos volt. és ez a csomag egy hónapra elegendő?
2012. febr. 29. 20:49
 10/11 *gin* ***** válasza:

a turmix 30-35 adag

a vitaminban 240 db van, napi kettőt kell szedni, úh ez 4 hónapra elég

pyruvat-ban 120 db, napi 2 mellett 2 hónapra, napi 3 mellett 1,5 hónapra elég (ha veszel, kezdj napi kettővel és az utolsó pár kg-nál növeld 3ra)

olajsprét nem vettem, de ismerőseim tapasztalata alapján pár hónap alatt a fele sem fogyott el, persze ez attól függ, ki milyen gyakran szeretne sütni

a többiről nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom, milyen gyakorisággal ajánlott szedni.

2012. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!