Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A "fogyasztó tabletták"...

A "fogyasztó tabletták" tényleg használnak? És ha igen melyiket ajánljátok és menyi idő elteltével látszik az eredmény?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fogyasztó tabletták használnának, akkor nem mászkálna annyi kövér ember az utcán.
2012. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyet használtam, a 30Dayst, nekem bevált. 12 kilót fogytam 4 hónap alatt, nem jött vissza azóta sem, úgyhogy én meg voltam vele elégedve. A többi fogyi tabiról nem tudok nyilatkozni :)
2012. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és ezek nem károsak? én is szeretnék leadni kb. 5 kg, őszinte leszek, rohadtul lusta vagyok, pedig itthon még szoba bicikli is van....de valamiért én nem merek bevenni semmilyen fogyasztó szert,félek h valami bajom lesz tőle most vagy később, mert hallottam már olyat h igen hatott 30 év múlva lett egy betegsége ami arra vezethetett vissza...egyik ismerősömnek szintén sikerül leadni az egyik ismert és nagyon reklámozott kapszulával és most 5 év után tönkre ment a gyomra....és te voltál már teljes vizsgálaton hogy rendeben van-e minden?
2012. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes kockáztatni. Inkább érdemes az embernek erőt vennie magán és neki állni sportolni valamint kicsit odafigyelnie arra, hogy mit eszik, minthogy mindenféle tablettát szedjen be.


Lehet, hogy sikerül olyan szert találnia, ami éppenséggel még működik is és jelenleg még nincsenek mellékhatásai, de sok év múlva biztos, hogy lesz valami baja.


Nem érdemes kockáztatni! Én eddig még nem találkoztam olyan emberrel, aki fogyasztó tablettától fogyott volna le és, aki nem hízta volna vissza legalább a dupláját a leadott kilóknak.


5 kg semmi! Ezt szobabiciklizéssel és az étkezésre való kis odafigyeléssel simán le lehet adni egészségesen max. 2 hónap alatt.


Mivel neked van szobabiciklid, így még pénzbe sem kerül a dolog és végezheted miközben nézed a TV-t, így nem is unalmas.


Üdv.

2012. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen utolsó teljesen egyetértek veled. egyébként egész nyáron mindennap 5 km-t bicajoztam esténként, de nem volt semmi változás pedig izzadtam mint a ló, mert úgy nyár is volt. enni nem eszem sokat, arra oda figyelek, de valahogy a bicikli nem segített.
2012. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hatékony zsírégetéshez kb. 30-40 percet kell mindig kardiózni.


Sajnos a szervezetnek megvan az a tulajdonsága, hogy egy idő után hozzászokik a végzett mozgáshoz, és a hatékonyság jelentősen romlik.


Ezért erre a legjobb megoldás, ha a biciklizést nem ugyanolyan ütemben végzet, hanem a tekerés közben időnként változtatod a sebességet és a terhelést.


Plusz tovább növelheted a zsírégetés hatékonyságát, ha nemcsak biciklizel, hanem más kardiót mozgást is végzel.


Pl.: futás, ugrókötelezés, aerobik, stb.

2012. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!