Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztott már valaki káposzt...

Fogyasztott már valaki káposzta-KAPSZULÁT? Hatások?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Édesanyám szedte sokáig, de semmit sem használt neki. Így inkább a teljes kiőrlésű élelmiszerekre tért át, talán az segít neki.
2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek az Anyukák! Nálunk is ő szedte, hiába kérleltem, nehogy rendeljen abból a szarból, ne menjen el az esze. Ez van. Persze nem vált be, én nem is vártam mást. Ne dőljön be senki a hülyeségnek, fizetett reklámnak. Azóta kiderült, hogy cukorbeteg, diétázni kezdett, kicsit jobban odafigyel, és láss csodát már 3 kilót leadott.
2012. márc. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a kapszulák is csak akkor használnak, ha étrendet változtat az ember. Nem lehet tőlük lefogyni, ha ugyanolyan étrendet folytat az ember! Mindig hozzá teszik, hogy DIÉTA alatt érdemes szedni, akkor fog hatni4
2012. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!