Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztó étrendkiegész...

Milyen fogyasztó étrendkiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

pl. slimfit.


ezeken gondolkoztam:

slimfit

weight loss

acai berry thin

vala hasonló?

KÉRLEK ne írjátok hogy inkább mozogjak meg ilyenek stb. mert nem ezt kérdeztem

tapasztalat nélkül ne szidjatok semmit,légyszi.


2012. márc. 12. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre lehetetlen kielégítő választ adni, ugyanis nem léteznek fogyasztó étrendkiegészítők! Sajnos így nem tudok ajánlani semmit, mint ahogy senki sem. Az alábbi készítményeket amik a felsorolásban szerepelnek, a hulladék kategóriába sorolandók, semmi keresnivalójuk a táplálékkiegészítők csoportjában. Lényegében teljesen mindegy, melyiket választod, mivel az összes ugyan annyit ér. (semmit) Ha ilyen sok felesleges pénzel rendelkezel, inkább adományozd egy alapítványnak. Üdv: egy tapasztalt ember
2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a zöld teát ajánlom. Természetes, kíméli a pénztárcádat, mozgás mellett segít a zsírégetésben, amellett antioxidánsokat tartalmaz (szépíti a bőrt), csökkenti a koleszterinszintet és a vérnyomást.

Ha napi két nagy csészével megiszol, a napi folyadékszükséglet negyedét már fedezted!

2012. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a capsula de slabitot szedtem,és nekem bevált.utánam már sokan szedték látván a hatását. még a gyerekorvosunk is ezt szedte,amÍg lehetett kapni...állítólag romániában még van.
2012. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!