Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az egyre...

Mi a véleményetek az egyre több divat diétával? Ti próbáltatok már valamit?

Figyelt kérdés

Én egyszer próbáltam a bébiétel fogyokurát, és a káposzta leves diétát. Mindkettővel fogytam egy keveset, de vissza is híztam. Ezért már semmi ilyesmivel nem próbálkozok

Nektek tapasztalat?:)


2012. máj. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek csak részleges fogyások. Meg túl kicsi az intervallum, hogy meginduljon normálisan, nagyrészt vizet vesztenek az emberek, aztán örülnek hogy "fogytak" , de persze utána az visszajön. Zsírból kéne fogyni...
2012. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend, sport, lelki egyensúly - ez egy életen át tartó életmód, nem 3 hetes diéta.
2012. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elég lenne 2 hetet sanyargatni magad és utána tökéletes alakod lenne és meg is maradna, szerintem mindenki úgy nézne ki mint Claudia Schiffer fénykorában. Két hetet mindenki kibírna. Az, hogy nem mindenki így néz ki, elárulhat valamit ezeknek a diétáknak a hatékonyságáról. Véleményem szerint a diéták a női magazinok pénztárcáját hizlalják csak. Ha azt írnák le, hogy egyél normálisan és 1 órát aerobozz és 4 hónap alatt lefogyhatsz 15 kilót, ami a valóság lenne. Senki se venné meg a magazinokat. Személy szerint rühellem ezeknek a diétáknak a terjesztőit.
2012. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyit érnek a fogyasztó szerek,a pénzt tárcát biztosan leapassza.Nekem inkább hízó kúra kellene mert mindig is sovány alkat voltam és vagyok ma is.Viszont a feleségem egyszerűsített.Neki voltak rendesen plusz kilói.Úgy fogyott,hogy közben nem éhezett.Megfogadta,este 6 óra után csak iszik,de nem eszik.Se nasi se semmi más.És működött.Kipróbált előtte sok minden csoda szert,de nem volt hatásos.Talán ez a módszer segít valakinek.Pénzbe nem kerül,tehát nem is veszíthet.Mindenkinek sok sikert a fogyózásban.
2012. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!