Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57-ről tapasztalatok?...

Hoodia p57-ről tapasztalatok? Minden érdekel!

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi.
2012. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Tegnap kezdtem el szedni. Rettentően szomjas vagyok tőle és ma valóban nincs étvágyam.Mellékhatást még nem tapasztaltam.
2012. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 8 napja szedem,eddig több,mint 2kg mínusznál tartok.Nekem is csak a szomjúságérzet és szájszárazság van,mint mellékhatás és talán kicsit felpörget. Csak kíváncsi vagyok,hogy kinél mi jelentkezik,mennyire hatásos a dolog.
2012. máj. 19. 18:50
 4/15 anonim válasza:
Te honnan rendelted?Mennyit szedsz naponta?
2012. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hoodia-rendeles.devcontrol.hu -ról rendeltem. Naponta nekem elég 1 szem,reggeli előtt. Azt hiszem a napi max. mennyiség 2szem....
2012. máj. 20. 17:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek (szájszárazság, szomjúság), ez a 3. nap, hogy bevettem..

Kicsit félek tőle, mert ma már igencsak kitágult az étkezéseim közti időszak, nagyon nem voltam éhes, és enni is alig tudtam..

Ez nem biztos hogy jó, mert akkor miből táplálkozik a szervezet?

Én lehet abbahagyom, mert félek,ha nem szedem, akkor meg nehezen fogom tudni megállni, és fura lesz az éhségérzet..

Akinek viszont sok súlyfeleslege van, annak ajánlom, mert tényleg hat.

2012. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
73%

Én 43 éves vagyok a lányom 16. Február 27-től szedjük a Hoodiap57-et. Nekem 14, neki 20 kg minusz! Csak reggelit fogyasztunk (müzli + yoghurt). Utána a kapszula és rengeteg víz. Rossz hírem van a kétkedőknek: semmi rosszullét, nincs vitamin-hiány(pedig nem pótoljuk).

Nem csodaszer, de sokat segített. Ezzel is nehéz volt az elején, de megéri!

Hagyjuk már az életmód váltást. Lefogysz, ha nem eszel. Ennyi a titok. A Hoodia segített.

Június elején megyünk BIKINIT venni, jól nézünk ki! Nagyon-nagyon jó érzés. Bármit felvehetünk, nem kell reggelente a tükör előtt görcsölni, hogy milyen "zsákot" húzzunk magunkra.

Megérte.

2012. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha az ember nem figyel oda,akkor tényleg nem eszik tőle egész nap.Én ügyelek rá,hogy azért vigyek be táplálékot a szervezetembe,így nem lehet gond.

Már az is nagy segítség,hogy lényegesen kisebb adagokkal jóllakom és eszembe sem jut nassolgatni.Ez nem az éhezésről szól.Az káros is és nem is jó fogyókúra.

Ez a bogyó segít,hogy megszokjam a kis adagokat és hogy ne "zabáljam" túl magam.Egy idő után már annyira megszokott lesz,hogy szerintem Hoodia nélkül is menni fog.Remélem...:-)

2012. máj. 22. 09:12
 9/15 anonim válasza:
100%
május 6-tól szedem és lement 7kg.egyáltalán nem koplaltam,ettem ami jólesett.most ott tartok hogy ha nem figyelek oda elfelejtek enni is.inni viszont többet iszok mint valaha.nagyon szeretem ezt a módszert!
2012. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 zoltan24 válasza:

Nem kell ilyen hülyeségeket szedni. Ha valaki fogyni akar, akkor ne egyen annyi poliszacharidot, és aludjon többet (agymunkát lehet kissé hazavágja). minden második harmadik nap edzés, nagy izomcsoportokra, közepes terheléssel, vérnyomásméréssel. Ha nem jó a zsír katabolizmus azon nem fog valszeg segíteni semmilyen gyógyszer, csak zsírleszívás. De ez jelentősen ritka, ahhoz elég nagynak kell lenni hogy ez legyen a gyanús mondjuk 120-160 kg között valahol 160-170 magasság mellett (nagyobbra lehet arányosítani). Súlyos esetben még nagyobb (mondhatni állandó hízás). Ha van egy stabil testsúly az jelentheti persze hogy anabolizmus szabályozása jelen van, de még mindig lehet gond a katabolizmussal.

A megoldás: tessék klónozást fejleszteni és sportos meg okos embereket tenyészteni, addig meg lehet mindenkinek mindenkivel kefélni, senkit le nem beszélni, és nem lesznek szociális szorongások. Szóval ezt tessék oktatni gyerekeknek, kivetítőkre plakátokra, csoportos szexről képeket. követni fogják, pont mint ahogy a divatot és a tini műsorokat a tv-kben.

2012. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!