Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57-ről tapasztalatok?...

Hoodia p57-ről tapasztalatok? Minden érdekel!

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 18:30
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kedves Zoltán!akkor itt aki szedi az mind hülye dagadt.igaz?Ha lenne gyereked valószínüleg nem ezt a választ adtad volna megoldásnak amit...!mert ez kicsit sem felelősségteljes válasz!
2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 90 kg voltam (172 cm mag melett) és 95 kg-ot fogytam. Most -5 kg vagyok és fantasztikusan érzem magam. Szinte lebeg a föld felett.
2012. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
2012. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
az anyukám szedte, semmi baja nem volt tőle kb 3-4 hónap alatt a felére csökkent a testsúlya. Viszont amikor abba hagyta, 2 hónap nem telt el és még többet felszedett mint amennyit leadott. Nagyon könnyű visszaszedni a leadott kilókat az abbahagyás után és ami a legszomorúbb, a barátnőjének nagyon komoly bajai vannak tőle. Nem tud aludni, émelyeg és nagyon gyors a szívverése, az ő barátnője pedig ugyan így járt, a gyógyszer szedésébe BELE IS HALT! nagyon kell vele vigyázni, nem mindenkin úgy jön ki a hatás ahogyan azt szeretné!
2014. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Most beszéltem a facén valakivel akinek ez a kapszula tönkre tette a máját
2015. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!