Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mostanában nézegettem ezeket...

Mostanában nézegettem ezeket a tablettákat, amiktől le lehet fogyni. Kinek van már tapasztalata. Esetleg mennyi idő alatt mennyit fogyott? Különlegesebb torna mellet, vagy csak ilyen áltag napi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 19:17
 1/5 anonim válasza:

Nagyon sokféle van tényleg,de szerintem csak kuncsaftkábítás az összes.Én abban hiszek hogy: Amit nem eszek meg az nem hízlal :D és ennyi.vérkomolyan.De az tény hogy ami L-karnitint tartalmaz az zsírégető,ártani nem árt.

Legjobb ha kevesebbet eszel mint amennyit lemozogsz.Ez tuti beindítja a fogyást-ha engem kérdezel.Sok sikert!

2012. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 24. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én három hónap alatt fogytam 11 kilót a Metabol Fortéval, de mellette kétnaponta jártam edzőterembe, a köztes napokon pedig esténként óra-másfél óra futás (inkább kocogás :) ) és részleges diéta. Azért csak részleges, mert nem tudtam teljesen betartani az előírt étrendet, elő-előfordult, hogy bűnöztem egy-egy szelet vajas kenyérrel, egy szelet sütivel, de nem is nagyon akartam magam jobban sanyargatni. Szóval nekem így jó volt, és így is lement a 11 kiló :)
2012. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a slimfit2000-t szedtem két hónapig.én sem sanyargattam magam,néha azért lement egy-egy süti.napi tíz percet tornáztam mellette.Nekem 7 kiló ment le.
2012. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj, én megittam tegnapelőtt egy üveg Capy eperlevet, rá kb 5 órára két pohár tejeskávét. Még ma hajnalban is fostam tőle. Na, ez az amitől fogyni lehet, nem a vacak tablettáktól.
2012. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!