Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan tornákat/videok...

Tudnátok olyan tornákat/videokat ajánlani, amivel hatasosan lehet fogyni és izmosít/erősít is?

Figyelt kérdés
Rubint Rékát próbáltam, de ő fárasztó, és egy idő után unalmas őt hallgatni. Vagy esetleg az étkezésben mit módisíthatnék a jobb eredményért? Köszönöm előre is.
2012. márc. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden testmozgás fárasztó. A fogyás és az izmosodás nem igazán megy egyszerre. Étrendről, edzésről, meg egyebekről sok helyen olvashatsz, például itt:

[link]

2012. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TrükkösBélabá válasza:
Ja a Rékucival engem is ki lehet kergetni a világból ,nagyon idegesítő.Talán a fegyenc edzés,meztelen harcos ilyen ,akik csinálják azok közül egy se kövér viszont kemények mint Tarzan sarka.:)
2012. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha heti 3x futsz 45 percet, és mellé edzel saját súllyal, vagy ha megteheted menj konditerembe. :)
2012. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1-et probaltam ki, es pozitiv velemenyeket is olvastam rola. Viszont youtube-n csak a Level egy van meg, nem tudna valaki hol lehet letolteni teljes egeszeben?
2012. márc. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!