Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Mit tegyek?...

Fogyni szeretnék. Mit tegyek? (13/L)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 155 cm magas és 48 kg. A hasamon és a csípőmön lévő felesleg zavar, de a combomon és a fenekemen is van egy kevés.. Miket egyek és mennyit? Milyen tornagyakorlatokat csináljak?


Láttam egy ilyesmi kérdést itt, ahol egy fiú öszeállított magának egy ilyen úgymond "Napi bevitel táblázatot":

NAPI BEVITEL Össz : 1275 g. fehérje :109.5 g. zsír :18.46 g. szénhidrát :146.98 g. 1260.36 kcal


Hogy tudnék én is magamnak egy ilyet csinálni? Vagy hogyan kezdjek hozzá ehhez az egészhez? Nem tudom..:(


Ha valaki tudna segíteni, azt előre is nagyon megköszönném!


2012. márc. 16. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

sehogy ne kezdjél hozzá...


amihez hozzá kéne kezdeni az valami rendszeres sport, kerékpár, úszás, futás

2012. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És például, ha elkezdenék biciklizni, vagy futni, abból mennyit és milyen gyakran? (Úgy értem, hány percet és heti hányszor?

2012. márc. 16. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minimum 3x,de inkább többször és mondjuk 1 óra biciklizés és utána torna(hasprés,kitörések stb.)

13 évesen nem szabad diétázni,a lényeg az,hogy ne egyél édességet,és a napi utolsó étkezés este 6 előtt legyen:))

2012. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hu :) az előző válaszoló szerintem mindent leírt :) édesség kilőve. Egyél mindenfélét,az fontos (remélem eszedbe sem jutott hogy salátán élj!) de nem kell tele enned magad hogy érezd hogy tele vagy,csak hogy energiád legyen :) ha van elszántságod és önuralmad akkor nyert ügyed van. Csináld úgy hogy pl.: hétfő: 1óra bringa utána 2x 50 hasprés kedd:futás kb 15-20 perc amennyit bírsz és utána mondjuk 30 felülés 3x szerda : kitörés jobb lábbal 50 ballábal 50 és széles terpeszben rugózás 30 2x és hasprés vagy felűlés még vmennyi :)futáshoz azt mondanám hogy elődzör csak felméred hogy mennyit tudsz lefutni. És 2-3 naponta mindig 5 percel többet futsz :)

És akkor csinálhatsz guggolásból felugrástmeg mindenfélét

Jó mozgást :)

2012. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!