Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás a nyáron [sürgős]!...

Fogyás a nyáron [sürgős]! Ennyi idősen baj ha elkezdem? Lehet valami károsodás a szerveimre nézve?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és azon gondolkoztam hogy itt a nyár lefogyok suli kezdésig, de nagy változást akarok.

Izom van rajtam sok, de sajnos zsír is akad rajtam

Kemény edzéssel már régóta nem változok semmit csak megerősödök,most azon gondolkozok hogy elkezdek szedni valami zsírégető szert mint például: lipo 6x

Vagy tudnátok valami helyzethez illő fogyasztó szert mondani nekem?

válaszokat előre is köszi ;)



2012. jún. 17. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
fogyasztó szerek nem léteznek.próbálj meg kevesebbet enni,kerülni az olajos ,zsíros dolgokat és amiben sok a szénhidrát.De nem kell kiéheztetni magadat!
2012. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel es miket, mennyit es mit sportolsz? fiu vagy vagy lany?
2012. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsírégető szer nem létezik. Olyan van, ami sport mellett rádob az eredményre, de igazából az étkezésen múlik minden. Arról meg pont nem írtál semmit.
2012. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs zsírégető, csinálj valami kardio edzést, és nagyon figyelj oda, hogy mit eszel. Messziről kerüld a fehérlisztet és a cukrot, inkább nyírfacukor. Krumpli se túl jó, ha már köret akkor rizs, meg persze zöldség. Sok víz és gyümölcs. Őszig van idő, nem is kell nagyon sietni. Ja és ha nagyon bűnözni akarsz, akkor reggel egyél sütiket, este inkább züldség, gyümölcs. Ebébre lehet normális leves és főétel, de ne nassolj, egyél almát, attól én teljesen tele szoktam lenni.
2012. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat amugy fiu vagyok, igen néha kicsit bűnözök egy túró rudival, reggelente 2 toast kenyeret eszek sonkával (akkor az ezezk szerint nem jó).

ebédre ilyen 3 naponta eszek ilyen SMACK levest amiben sok a tészta :(

ha éhes vagyok ebéd és vacsora között akkor eszek egy CSERPES joghurtot,és vacsorára pedig vagy meleg szendvicset eszek vay amit anyukm készít mindig mást... tegnap például zöldborsó főzeléket ettem.

ebéd re is mindig mást eszek, de eddig amig iskola volt akkor ebédig nem ettem semmit

2012. jún. 17. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Mükajákat el kell kerülni, este csak konnyut egyel, es jo ha eszel tizorait, uzsonnat. Natur jughurt, gyumolcs, ilyesmi.
2012. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
melegszendvicsett ne is egyek?
2012. jún. 17. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Keveset, az kenyér. Esetleg reggel.
2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!