Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egy hónap alatt fogytam...

Egy hónap alatt fogytam 6kg-ot gyógyszer segítségével. Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer?
2012. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Super Slim
2012. aug. 7. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
És attól függ, hogy menyiről indultál.
2012. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mennyiről
2012. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne offoljátok már szét!

Nos heti 0,5kg max 1kg az egészséges, én egy kicsit soknak tartom!

Gondolom zsírból akarsz veszíteni és nem zsírból és izomból!

2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Gyógyszer mellett eleve nem beszélhetünk egészségről, akármennyit fogy.
2012. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihamarabb felhívom a figyelmedet tisztelt kérdező a gyógyszer azonnali abbahagyására.Ezek a kapszulák,az mellett hogy hiretelen fogyást eredményeznek számos más mellékhatással bírnak,aminek még nem tapasztalod meg hirtelen a következményeit.Vérnyomás ingadozás,pulzusszám meg növekedés,idegrendszeri problémák.A folyamatos szedés,szívritmus zavart okoz ami akár egy két hónap szedés után kialakul,és akkor ezek még a kissebb problémák.Bezavar a májműködésbe ahol már komolyabb problémákat okoz.Ha neked megéri az hogy szedsz egy bogyót ami hirtelen lefogyaszt az izmaidból,és ahogy lerakod máris visszahízod a duplájával együtt,akkor hajrá folytasd.Nekem az ismerősi körömben ketten is próbáltak ilyen csodabogyót,és egyikük sem úzta meg mellékhatás nélkül.Te sem leszel máshogy bárhogy hiszed.Tudod nem hiába van a super slim is betiltva rengeteg országban,meg az összes többi bogyó.Eldugott kis gyorsan kreált oldalakon hirdetik magukat amiket egy-két havonta tovább költöztetnek,egy másik honlap címre.Ez mi ha nem gyanús.De hát igen vannak a hozzád hasonlók,akik nem gondolkoznak,csak könnyen és erőlködés nélkül akarnak fogyni.Persze ez mind izomból megy,nem a zsírból,de hát ezzel te is tisztában vagy.De mivel a mérleg akkor is 6 kiló mínuszt mutat az mindennél többet ér az egészségednél is.Ha lenne eszed akkor legalább kikérted volna az orvosod tanácsát.De minek is jártatom itt a szám,illetve a kezem,vannak emberek akikért nem kell.
2012. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!