Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egy hónap alatt mennyit...

Egy hónap alatt mennyit fogytatok a reductil-tól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 07:54
 1/7 anonim válasza:
25%
Én 3hónapog szedtem mert azt gondoltam majd csak megindul de nem fogytam tőle semmit,(178cm 72kg vok) annyi előnye volt ,h előtte szoktam le a cigiről és nem kívántam a csokit míg szedtem, és szerencsére azóta se annyira!
2009. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hónapja szedi, mellette majdnem minden nap szobabicózik 40 percet (pulzuskontrollal), meg diétázik.

Eddig 15 kilót fogyott (most 76). Azt mondja, hogy nem olyan éhes tőle, de szerintem a reductil simán csak placebo.

2009. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, az előző vagyok. Nekem = nejem.
2009. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
10 hét alatt 15kg, 160cm-hez 70 kilóról 55-re. Nekem bejött.
2009. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is fogytam vele 15kg-ot. Tök jó!

2009. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én második hete szedem, az első héten minden tök jó volt, nem volt étvágyam, alig ettem, fogytam 4 kg-t. Most, a második héten már ugyan úgy kívánom a kaját, lassan vissza is jön, amit eddig leadtam. Nem értem én ezt.... :(
2009. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Az előttem szólóhoz csatlakozva:így működik minden csodaszer,biztosan vannak jók a piacon,de önmagában,sport,és diéta nélkül semmit nem ér.

A jó megjelenés nem kg-ban mérhető,hanem centiméterekben.

Ha belenézel a tükörbe,és jól érzed magad a bőrödben,nem számít hány kg vagy!Az általad vágyott alakot,formát remdszeres mozgás nélkül nem érheted el.Ha sokat fogysz,mert találsz egy jó étvágycsökkentőt,a bőröd megsínyli.Valamivel ki kell tölteni.Ez az izom.Nincs olyan tabletta tudomásom szerint,ami izmot nővelne.Legalábbis mozgás,sport nélkül.Mozogni kell!!!!!

Egy személyi edző

2009. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!