Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt mennyit fogytato...

1 hónap alatt mennyit fogytatok és hogy? Tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önfegyelem

Szigorú diéta

Sport

4kiló kb lemehet csináljuk együtt??

2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kg-ra nem tudom megmondani, mert elromlott a mérlegünk, de ma már újra fel tudtam venni rendesen a régi 36-os farmeromat, amit 1 hónapja még nem. :) Én nem csináltam semmi különöset, mikor voltak ezek a nagy melegek jóformán nem ettem semmit, mert nem kívántam. Plusz másfél hetet nyaraltam, ott is keveset ettem, és rengeteget úsztam meg sétáltam. Amúgy én általánosságban nagyon sokat sétálok.
2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.-nek okés, küldtem üzenetet
2011. júl. 28. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából 4-5 kilót. Heti 3szori mozgás, teljesen kiiktattam a kenyeret, meg úgy amblokk a búza fehér lisztet, semmi nassolás, sok gyümölcs, zöldség és rengeteg víz. Viszont nem kínoztam magam, sosem éheztem, napi 4szer 5ször ettem. És így sosem volt hiányom semmiben, és nem jött rám az alkalmi zabálási vágy. Nem egyszerű, főleg, hogy régen mindig mindent ettem, de ha egyszer elkezded, kb 2-3 hét után már sima ügy. Sok sikert kívánok Neked is!
2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5-6 kg/hó. Reggel bármit megeszek, ha valamit este megkívántam, vagy jól esne, elrakom reggelre. Ebéd nagyon kevés, de lehet bármi, kenyér nélkül, és ha lehet eltolom 2-3 órára, és utána semmi...sok folyadékkal, persze csak kalória menteset (üres tea v. édesítővel)
2012. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!