Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok kb 1 hónap...

Mennyit fogytatok kb 1 hónap alatt? Milyen diétát alkalmaztatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Normál testépítő diéta életmódváltással - 4-5 kg per hónap

90 napos diéta - 4-8 kg per hónap

GULÁG diéta - 10-20 kg per hónap


Ebből az elsővel jársz a legjobban hosszú távon, az utolsóval pedig a legtöbb súlyt lehet veszteni.

2009. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, erről az utolsóról még nem hallottam
2009. márc. 24. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
90 naposat csinalom. 36 nap alatt fogytam 7 kg-ot ugy,,hogy nem eheztem.Gondolom ez magaert beszel...Sok sikert!!
2009. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírom én mivel fogytam le de ne alkalmazza ezt senki,max aki olyan idióta mint énXD

18kg-ot fogytam 4 hónap alatt.Reggel délben este,3 evőkanál almaecetet ittam,estére 1dl citromlé, és délután még aloe verás fogyasztó por(mindegyik vízben oldva), reggelire gyümölcs vagy zöldség,esetleg vmi gabonaféle, csak csirkemell és hal,sok salátával ebédre,olaj,só édesség,tészta kenyér tojás, kilőve, lnyegében 90kalóriát vettem magamhoz egy nap,mert Victoria Beckhamnek is így sikerült.Szépen le is ment,még néha beiktattam egy 3 napos léböjt kúrát,mellé reggel este az egész testem átmaszíroztam,hideg-melegvizes váltózuhany,plusz zsírégető krém, a 6.emeletre gyalog másztam,de nem sportoltam mert időhiány is volt meg am is terhelésre fulladok,helyette táncoltam sokat és így lement szép lassan a majd 20 kg,ami mára meg visszajött a vizsgaidőszaknak,betegségeknek és egyéb hülyeségeknek köszönhetően...

2009. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú ez kemény utolsó válaszoló ,az a gond hogy a koplalás nekem sokkal jobban megy mint gondoltam volna tudom hogy nem egészséges de én vagy eszek vagy nem:)

a második válaszolónak gratula nekem is épp annyit kéne fogynom:)

az elsőnek meg köszi a tippeket:)

2009. márc. 24. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szerettem koplalni,egy a baj vele:hogy utána gyorsan vissza is jönnek a kilók,nekem már vissza is jöttek sajnos,de ezt betudtam annak,hogy kemény vizsgaidőszakom volt és kit érdekelt akkor h mennyit nyomok,fontosabb volt a vizsga.

Álítólag,orvostól hallottam,hogy a kalória számolással a legjobb fogyni,de én szerete a saját fejem után menni.XD

2009. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is önfejűen fogyoztam, koplaltam:D és nem tartottam be sok alapszabályt..


Most 16évesen eljutottam odáig, hogy ésszel fogyózzak, 164centi vagyok, és egy hete még 54kiló voltam, most 50vagyok:P Minden nap tornázok, este 6után nem eszek, sok gyümölcsöt fogyasztok, és számolom a kalóriákat(tehát még sütit is eszek).

Nagyon élvezem ezt a fogyókúrát:D Hisz nem esze össze vissza, ha megkívánok valamit ehetek, csak akkor bekell terveznem, és már olyan nadrág is jó rám ami eddig fel se jött.

2009. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!