Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Lindaxa...

Mi a véleményetek a Lindaxa 15mg gyógyszerről? Fogyott ettől valaki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem tudom, fogyott-e valaki tőle, de én nem ajánlom a szedését. Ez egy központi idegrendszerre ható gyógyszer, úgyhogy ha nem akarod az agyadat összezavarni, akkor inkább próbálkozz más gyógyszerrel.
2009. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Bocsi, nem más gyógyszerrel, hanem más módszerrel.
2009. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
szia! én 11-dik szem gyogyszernél tartok és fogytam már 3 kilot igaz nem diétázok csak egéségesen probálok élni ja és én a 10mg-sat használom ha van kérdésed akkor irj
2009. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nálam a 10mg-ossal 2 hónap alatt 8 kg ment le.
2009. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Július 23.-án írtam a kérdést, akkor vettem be az első szemet. 86 kg voltam aznap. Ma 81 kg vagyok. Hihetetlen, de hozzáteszem, hogy alig bírok enni, mert ha eszek, pár falattól teljesen jól vagyok lakva. Semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam.
2009. aug. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!